Wpis z mikrobloga

@K4rpik:

"To nie jest człowiek"

- kara śmierci w polskim prawie, czyli legalne zabicie człowieka w majestacie prawa, nie występuje, ostatecznie zniesiona we wszystkich okolicznościach, w tym w okresie wojny
- aborcja: czyli legalne usunięcie "nie człowieka" z ciała kobiety, występuje w majestacie prawa (i nie jest traktowanie jako zabójstwo, lub kara śmierci, bo ta nie występuje w Polsce)

"To jest kobieta"

- w świetle polskiego prawa, po odbyciu badań, i
@xandra: czemu zawsze w aspekcie aborcji poruszacie temat wiary, ja nie mam nic wspolnego z kosciolem i wiara a jestem przeciwnikiem aborcji na zyczenie, uwazam ze jezeli dziecka nie chcesz (a doskonale wiesz ze z seksu sa dzieci bo #!$%@? nie da sie nie wiedziec) to mozesz je oddac ale konsekwencje swoich dzialan nalezy ponosic, natomiast jestem za aborcja dzieci chorych czy z gwaltu bądź kiedy zagrozone jest zycie matki, bo
@Benn: Hitlera mocno popierał Watykan i działał on z błogosławieństwem ówczesnego papierza oraz kleru. Na twoim miejscu uważałabym na dobór argumentów, bo ten jest z dupy xD

@Sweet_acc_pr0sa: A to twoja sprawa czy wierzysz czy nie. Ale najbardziej do aborcji dopierdzielają się ci, których NAJMNIEJ ona dotyczy. Kobiety od tysiącleci same decydowały o tym czy urodzą dziecko czy nie, starsze kobiety podawały im zioła wczesnoporonne i po sprawie. Upadek moralny
@Sweet_acc_pr0sa:

natomiast jestem za aborcja dzieci chorych czy z gwaltu bądź kiedy zagrozone jest zycie matki, bo to zupelnie inna sytuacja

> ale aborcja na zycenie to wynaturzenie i upadek moralny razacy w godnosc kazdej osoby, to takie idealizowanie morderstwa bo "to jeszcze nie dziecko"


czym sobie dziecko z gwałtu, czy chore, zasłużyło, aby je ...zamordować? otóż niczym

w świetle tego - każda aborcja powinna być zakazana