Wpis z mikrobloga

@kalesonn: tak, Pirolam lakier + mykonafina w tabletkach na receptę przez 2 miesiące + właśnie dezynfekowanie butów formalina jak w moim pytaniu, (tylko uważać żeby formalina nie miała kontaktu ze skóra i dobrze wywietrzyć buty) mnie było trudniej bo jestem po wielu chemioterapiach
  • Odpowiedz
@kalesonn:

idź do dermatologa i nie szukaj porad w necie, ale raczej masz grzybice o ile umyłeś stopy :-) albo może masz świerzb, jeśli to drugie to leczy się szybciej ale trzeba przestrzegać bardziej reżimu, dowiedz się gdzie możesz zrobić sobie badanie mykologiczne, kosztuje z 50 zł może, i od tego warto zacząć, żadna kasa a warto , tam pani obetnie ci kawałek paznokcia i zrobi hodowle grzyba przez 2 tygodnie,
  • Odpowiedz
Lekarze w Polsce sa na rownym poziomie co internet , niby cos wiedza ale nie do konca.Taka troche loteria czy ci pomoze.
Czy Pirolam i formalina jest na recepte?
  • Odpowiedz
@kalesonn:

lekarz nie równa się lekarz, i w Polsc są tacy sami jak gzie indziej, i nie powinno sie oceniać wszystkich równo tylko jednostki, co nie zmienia faktu że ja prywatnie szanuje tylko specjalistów w swojej dziedzinie za osiągnięcia i komepetencje a nie za sam tytuł. i generalizowanie że wszyscy albo żaden jest nie na miejscu, natomiast pirolam lakier chyba tak ale nie pamietam już ( zastosuj jakikolwiek lakier zawierający amorolfine,
  • Odpowiedz
@kalesonn:

Więc robisz wszystko na własna odpowiedzialność i tak na prawde nie powinno sie tak robić a nawet nie wolno, poczytaj dokłądnie i dowiedz sie u ludzi którzy sie znaja na tym
  • Odpowiedz