Wpis z mikrobloga

Wzięło mnie dzisiaj na wspominki.
Prawie każdy swego czasu za dzieciaka miał swoje początki z klockami LEGO.
Wklejajcie swoje pierwsze zestawy i napiszcie ile mieliście lat wtedy ( ͡° ͜ʖ ͡°).

U mnie był to zestaw 6401: Seaside Cabana wieku 6 lat.
Pamiętam, że rodzice przykleili mi kropelką fryzury do główek ludzików, by ich nie pogubić xD
#lego #nostalgia #glupiewykopowezabawy #gownowpis
xionacz - Wzięło mnie dzisiaj na wspominki. 
Prawie każdy swego czasu za dzieciaka m...

źródło: comment_y5iMjCIRx1jxDGOjAGQ4CKqLweiINoHJ.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
4743-1 i 4744-1 Moje dwa pierwsze zestawy lego jakie dostałem w wieku 9 lat na święta. Kilka lat później oddałem całą swoją kolekcję młodszemu kuzynowi, czego trochę teraz żałuję ale po kilkunastu latach zajawka wróciła i tworzę kolekcję od nowa. Ostatnio nawet myślałem aby dokupić te dwa w.w. zestawy na pamiątkę od czego zaczynałem :)
brudney - 4743-1 i 4744-1 Moje dwa pierwsze zestawy lego jakie dostałem w wieku 9 lat...

źródło: comment_ANKLvLlBpzrC395x10kkx75VxHFEjHJL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@xionacz miałem sporo tutaj pokazanych, zwłaszcza z tych mniejszych.

Ale tak w temacie to te wczesne zestawy pokazują jaką ewolucję przeszły Lego w ciągu lat. Kiedyś większość zestawów była zbudowana ze "standardowych" klocków. Np ta wywrotka 6536, tratwa z piratem, ten samolocik 6529.. To są wszystko typowe klocki dostępne w wielu innych zestawach tylko w różnych kolorach, choć też są to koloru standardowe typu biały lub czerwony.
No i zwraca uwagę
  • Odpowiedz
@niesforna_rita o matulu, miałem podobne. Od pół godziny siedzę w Google i nie mogę znaleźć swojego zestawu, zamku na górce, tylko bardziej szarego. 1982 here, a miałem go w wieku chyba 4-5 lat :D
  • Odpowiedz