Wpis z mikrobloga

@Scaab wszystkie gminy maja portale www.nazwagminy.e-mapa.net tam wszystko mozna zmierzyć . ogloszenie z tablicy :), a www.geoportal360.pl to tutaj dodatkowo za oplata ustalisz nr ksiegi wieczystej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cedric: jak dla mnie 90/20 o wiele lepsza. Dalej od glownej drogi, lepszy ksztalt. Z wjazdwm nie powinno byc lroblemu, chyba ze te drogi dojazdowe maja <3m. A dom bym ustawil w poprzek od południa.
@posrednik_nieruchomosci: front to nie wszystko, jeśli masz dach dwuspadowy to front może być zarówno na ścianie szczytowej albo tej drugiej ;) i w zależności od tego i stosunku długości tych boków dom wygląda bardziej lub mniej jak stodoła patrząc od drogi ;)
Edit: tzn dom stoi albo ścianą szczytową albo "boczną" do drogi. Chociaż tutaj jest w drugiej linii więc to w sumie nie ma znaczenia.

@cedric: tutaj trochę trudniej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cedric: mam podobną działkę jak 90/11. Kupiona od komornika. Po kilku latach okazało się, że zapłaciłem dajmy na to za 20 arów, a fizycznie jest ich 15. Kiedyś po wojnie geodeta w #!$%@? miał że droga leci zygzakiem, i wyliczył pole z a*b. Poszło to do urzędu, i tak się ciągnęło aż do teraz, aż pewien geodeta sąsiada chciał policzyć też działki obok. Czyli zapłaciłem za 20a a fizycznie jest 15a.