Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #zwiazki #roksa #zdrada #logikaniebieskichpaskow
Jestem ze swoją dziewczyną od 4 lat. Jest to moja pierwsza, a przynajmniej jeśli chodzi o seks. Zawsze byłem jej wierny, mimo że miałem dwie okazje na ruchańsko z ładniejszą koleżanką 8/10 (sama nalegała, oczywiście nie powiedziała tego wprost). Od jakiegoś czasu próbuję dziewczynę namówić na trójkąt, ale ona mówi że może kiedyś jak pozbędzie się swoich kompleksów. Ja mam coraz większe ciśnienie na kogoś nowego. W związku z tym zastanawiam się nad pójściem do roksy. Zależy mi na dyskrecji, w innym przypadku bym po prostu spróbował z jakąś normalną laską. Ale wiąże sie to z szansą że wyjdzie i #!$%@? mi związek. Obawy mam takie że może mnie gryźć sumienie, druga sprawa to taka że z różowym lubimy #narkotykizawszespoko i się trochę cykam, że się przed nią wysypię podczas tripu.

I jeszcze takie małe pytanie offtop, płacąc roksie za godzinę mogę dojść dowolną liczbę razy?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 18
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Sory ziomek, ale moim zdaniem skoro masz ciśnienie, żeby spróbować z inną i masz zamiar zdradzić tą dziewczynę, to w zasadzie już to zrobiłeś i po prostu jej to powiedz. Skoro nie rozmawiacie ze sobą o takich rzeczach, to prędzej czy później nadarzy się taka okazja, a Ciebie biedą tak jaja siedziały że ją zdradzisz. Możesz zakładać czy Ci wybaczy, że nie, ale bardzo mało osób wybacza coś takiego, i
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Twój problem polega na tym, że Ty wcale nie masz ochoty na trójkąta tylko po prostu na kogoś nowego, sam to zresztą napisałeś, a ten trójkąt to tylko dlatego żeby w sposób legalny ją zdradzić i zobaczyć jak to jest z kimś innym. W sumie takie zachowanie jak Twoje jest bardzo nielojalne w stosunku do Twojej dziewczyny, może fizycznie jej nie zdradziłeś ale w głowie już jak najbardziej tym bardziej,
  • Odpowiedz
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania jakbym widziała swój pierwszy związek...też się rozpadł bo jemu zechciało się być największym ruchaczem w okolicy, ale okazało się że jak się rozstaliśmy to jednak laski mu tak chętnie nie chcą wskakiwać na bolca...
  • Odpowiedz