Wpis z mikrobloga

Mirki, na rynku jest kilka Trampkow (700) w różnych cenach, wszystko zależy od stanu technicznego oraz przebiegu itp, dlatego też pytam, czy wysoki będzie mieć jakieś większe znaczenie przy sprzedaży motocykla w przyszłości? Powiedzmy sprzedając Trampka z 2008 roku w 2021 z przebiegiem 50k a 150k? Wiadomo że I'm mniejszy tym lepiej ale przy tym modelu nie robi 5o wielkiej różnicy, czy się może mylę? Dzięki.

#motocykle #honda#honda #transalp
  • 6
  • Odpowiedz
@damien-timciack o czym Ty marzysz :D. W tym kraju sprzedać moto, które ma więcej jak 40-50kkm nalotu, to jak wygrać na loterii ;). Po całej batalii, ze wszystkimi januszami zakupów w końcu odechce Ci się go sprzedawać. Opiszesz rzetelnie motocykl, dasz swoją cenę, to może zadzwonią dwie osoby na miesiąc :D.
  • Odpowiedz
@Pszemekk: Sam sprzedawałem już kilka pojazdów w swoim życiu i doszedłem ostatecznie do wniosku, że 90% Polaków, kupujących używany pojazd, po prostu lubi, wręcz koniecznie chce być ruchanymi w dupę, bycie tutaj uczciwym to droga przez mękę.

6 lat jeździłem FZS-em 600 z 2002 roku, dwa lata temu poszedł na sprzedaż, ale stwierdziłem, że mogłem go sobie zostawić, albo zezłomować, mniej nerwów by mnie to kosztowało. Wystawiłem go...nie ukrywam, drogo, bo
  • Odpowiedz
  • 0
@Glenroy na szczęście nie zaliczyłbym się do tych p0lakow i tak sobie właśnie myślę że jak moto ma 130k a jest sprawne technicznie i jeżeli będzie służyć dalej to nie widzę przeciwskazań żeby go sobie zostawić na lata bo tak jak mówisz, szkoda nerwów z ludźmi.

BTW strasznie się dziwię czemu większość ofert 700tki ma przebieg 30-50, nie znam się ale jest to dosyć dziwne.
  • Odpowiedz
@Glenroy: ale w Polsce chore jest tez to, ze ludzie za pojazdy z duzymi przebiegami oczekuja kwot takich jak za 'normalne' naloty na zasadzie docenienia trudu nalezytego dbania i uczciwosci xD no sorry, ale na zachodzie to dziala zgola odmiennie. sprzedajesz cos z duzym przebiegiem, to cena w dol o 1/3-1/2 wzgledem odpowiednikow z symbolicznymi przebiegami i POMIMO tego i tak nikt sie bil nie bedzie ;) w sierpniu 2017, wiec
  • Odpowiedz