Wpis z mikrobloga

@Passarinho: Kiedyś trochę mnie bawiło ograniczenie intelektualne prawactwa, ale teraz mnie przeraża.

Nie słyszałem, żeby ktokolwiek chwalił islamistów i fanatyków religijnych. Jedyne co było mówione to nie wrzucajcie wszystkich ludzi do jednego worka.

Ograniczeni intelektualnie prawacy zrozumieli to natomiast jako wychwalanie islamskiego prawactwa i ich radykalizmu religijnego.
@Kaiser_Verbot:

Zawsze mnie śmieszą te wpisy pseudo elitarnej neuropy próbującej wyśmiać przegrywow.


Nikogo tutaj nawet nie wyśmiałem, przecież to co się dzieje na #przegryw i te wszystkie lamenty o #p0lka idealnie pasuje do takiego manifestu, że Islam ma rację na temat kobiet.

Próbujesz się dowartościować swoim #!$%@? światopoglądowym?


A bo ty wiesz jaki mam światopogląd.
@yuim: Chodzi o pokazanie hipokryzji Islamofilskiej lewicy, która wspiera wbrew światopoglądowi zacofany system religijno-społeczny, który stoi w sprzeczności z ich ideałami i objawienie, że nie walczą w rzeczywistości o swoje ideały, a z archetypem białego, chrześcijańskiego świata. Obnarza to konflikt interesu muzułów i kobiet, który ignorują, bo sklafyfikowali te grupy jako sojuszników w walce z demonem białego, hetero, wierzącego mężczyzny.
@Passarinho:

Lewaki chcą wspierać kobiety i jednocześnie zachwalają islam, w którym to kobiety jednak zbyt dobrze nie mają. Więc jeśli chcą krytykować tę akcję, to muszą też krytykować islam, a lewacki umysł umysł im na to nie pozwala i dostają error.

To jest triggerowanie lewaków, a nie faktyczne zachwalanie islamu.


No to #!$%@? wymysliliscie xD Żeby była na wykopie chociaż jedna osoba wychwalająca ten islam to może miałoby to sens xD
źródło: comment_xUPidKHdlwEeJmcCqpY0G6UAMC7OdszI.jpg