Wpis z mikrobloga

Juz wszystko jasen w akcji #belmondo @macialdo chyba jestes przecpany ze tak myslisz
1 belmodziak od dawna lubił transów niestety
2 nacpany to on lata cale zycie nikt mu nic nie mmusi dosypywac
3 rafalala ze jest po prostu #!$%@? to szantazuje klientow i robi in zdjecia a belmonda to pewnie jaralo takie ryzyko
4 hajs zawsze kradl i czy hewra czy kaz czy staruch juz dawno sie dowiedzieli teraz po prostu czesc na krysztal czesc na dplate dlugow u kogos powazniejszego niz blondas
5prawdopodbnie jak tez djecia wyszly na jaw do belmondo chcial przedawkowac (tak mi sie wydaje przynajmniej bo gsp pisal ze belmondo odsypia wczoraj i sie leczy)

#mobbyn
  • 40
@macialdo: do niego na ig piszesz i masz #!$%@? kazda informacje na tacy, a ci twoi 70 znajomi to pewnie jakies szczyle zwykle chlystki co ploty lykaja jak pelikany wiec ja to sobie poczekam do wytlumaczenia belmonda a nie na twoje informacje
@RyderV13: tez mialem taka rozkmine ale doszedlem do wniosku ze raczej nie bo napisal jestem TERAZ caly we krwi wydaje mi sie ze gdyby to byla przenosnia to nie pisalby TERAZ
@Rudzina69: jak znasz ich osobiscie to dlaczego sie kierujesz tym ze #!$%@? 25kola jak napisal rafalala? Gsp mowil ze tytus #!$%@? 16 995 zlotych chyba dokladnie za koszulki ale on go liczy jak 20
@Charer: chyba nie jesteś aż tak głupi, że będę się ludzi wypytywać co jak gdzie kto z kim i dlaczego. To, że ty nie masz ogłady i będziesz męczył wszystkich dookoła aby tylko Ci ktoś powiedział albo przesłał screeny to twój wybór. Wiem od znajomych co się wydarzyło i własnego późniejszego reaserchu.
@Rudzina69: ja tez wiem to wlasnie z mojego reaserchu i przez brak oglady za pewne zrobilem go lepiej, a znanie ich osobiscie ci #!$%@? da bo w piatek siedzialo z gsp 15 wiec jezeli w tych 15 nie bylas to raczej nic ci nie da znanie ich