Wpis z mikrobloga

Juz wszystko jasen w akcji #belmondo @macialdo chyba jestes przecpany ze tak myslisz
1 belmodziak od dawna lubił transów niestety
2 nacpany to on lata cale zycie nikt mu nic nie mmusi dosypywac
3 rafalala ze jest po prostu #!$%@? to szantazuje klientow i robi in zdjecia a belmonda to pewnie jaralo takie ryzyko
4 hajs zawsze kradl i czy hewra czy kaz czy staruch juz dawno sie dowiedzieli teraz po prostu czesc na krysztal czesc na dplate dlugow u kogos powazniejszego niz blondas
5prawdopodbnie jak tez djecia wyszly na jaw do belmondo chcial przedawkowac (tak mi sie wydaje przynajmniej bo gsp pisal ze belmondo odsypia wczoraj i sie leczy)

#mobbyn
  • 40
  • Odpowiedz
@TenAnonToKlopoty: niestety dlatego ze gsp mowil ze #!$%@? go ze skladu ale co wiecej nie pozwoli nic mu juz nagrac, wiec belmondo konczy kariere a jedt moim ulubionym polskim raperem
3 ma penisa wiec to nie jest obrazliwe, gdyby go usunal to moge napisac ona
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: no wlasnie tez mi sie tak wydaje dlatego napisalem ze przedawkowal bo pisalem z gsp i pisal ze stara mu sie pomoc, jest caly we krwi co dla mnie wykresla to ze go pobil a probowal mu pomoc i np znalazl go na trap housie nie przytomnego i probowal wymioty wymusic a tek krwia rzygal
  • Odpowiedz
@TenAnonToKlopoty: dobra gosciu kolo #!$%@? mi to skacze ralafalala i tak jedt atencjuszem oblewa kawą dzieci upokarza mniejszy typkow od siebie szantazuje klientow wiec pluje na niego a ty sobie blokuj tfu
  • Odpowiedz
@macialdo: jak masz 70 wspolnych znajomych to jestes jakis #!$%@? OG? Wystarczy byc 3miasta i pokrecic sie 5 minut i go #!$%@? znasz chlopie wiec co ty mnie tu gadasz
  • Odpowiedz