Wpis z mikrobloga

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Prawo jest upośledzone jeżeli chodzi o normy hałasu. Dopuszczalne normy dla zabudowań mieszkalnych wyrażane są jako średnia z 16 godzin, więc wręcz niemożliwe jest aby przejeżdżający motocykl z tak głośnym wydechem powodował jakieś przekroczenia. Jednak jeżeli nie widzisz w tym problemu, to raczej brakuje ci rigczu, a nasza dalsza dyskusja nie ma sensu.

Z fartem
  • Odpowiedz
Prawo jest upośledzone jeżeli chodzi o normy hałasu. Dopuszczalne normy dla zabudowań mieszkalnych wyrażane są jako średnia z 16 godzin


@rurek49: Przecież ta norma nie dotyczy pojazdów. Normy dotyczące pojazdów masz w rozporządzeniu o warunkach technicznych pojazdów.

Jednak jeżeli nie widzisz w tym problemu, to raczej brakuje ci rigczu


I mówi to typ który osądza innych na podstawie zdjęcia xDD. Gówno wiesz o przepisach.
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: jeżdżę na moto i lubię dźwięk okręcanej R4, ale do idiotów co pałują do odciny w mieście na przelotach to bym strzelał o ostrej amunicji (mimo że mogą być, "zgodne z prawem").
Ktoś widzi takiego idiotę, albo takiego mądralę jak Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°) i się dziwić że nikt motocyklistów nie lubi
  • Odpowiedz
jeżdżę na moto i lubię dźwięk okręcanej R4, ale do idiotów co pałują do odciny w mieście na przelotach to bym strzelał o ostrej amunicji (mimo że mogą być, "zgodne z prawem").


@Crock92: No ale skąd wiesz, że gość pałuje do odciny? Ja #!$%@?ę. To, że na placu wykręciłą 119 dB na 12 tys rpm to znaczy, że tak jeździ #!$%@? na codzień?

Mam samochód. Nigdy nie kręciłem go na
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Nie, nie napisałem że jeździsz w te i z powrotem i sobie z nudów hałasujesz. Ale napisałem że denerwują mnie osoby które:
1. Odkręcają żeby sobie porobić łututu (i się tym szczycą)
2. Za wszelką cenę bronią motocyklistów, nawet jak robią coś głupiego w imię jakieś dziwnej solidarności. A nie ukrywam że mi się trochę wpisujesz w ten profil ¯\_(ツ)_/¯ nie wierzę że gość w 125 zmienia biegi przy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@rurek49: Może karma go dopadnie i wygra jeszcze konkurs na najwięcej zmiażdżonych kręgów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WaveCreator: #!$%@? typie, życz mu najwięcej pieniędzy straconych na mandaty, tak żeby musiał motocykl sprzedać, albo chociaż dokonać przeróbek, żeby ten był cichszy a nie śmierci lub kalectwa. Ja #!$%@?ę wykopie dokąd zmierzasz
  • Odpowiedz
@rurek49: To pewnie konkurs to tam wuj, ale jak już w temacie to...

SERDECZNY KOŁEK W DUPĘ wszystkim hałasującym w mieście nocą. Szczególnie latem. #!$%@?ć dzbanom mandaty. Leci taki kretyn szlifierką przez miasto o 2:00 i okna już nie otworzysz. Oczywiście stockowy tłumik jest dla pedałów, bo jakże inaczej. Ha tfu.

jeżdżę na moto i lubię dźwięk okręcanej R4, ale do idiotów co pałują do odciny w mieście na przelotach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rurek49: U mnie na osiedlu jest taki #!$%@?. Jeździ jakąś mini pierdziawką a z wydechu jakby sto tygrysów ryczało. Nigdy nie wiem, czy się wkurzać, bo zakłóca nam ciszę, czy kisnąć coraz bardziej. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@rurek49: mieszkam przy naprawde dużej ulicy w dużym mieście i chciałbym kiedyś usłyszeć jak za oknem motocykl sie rozpędza już tak totalnie na maksa i potem tylko takie głuche jebnięcie i cisza
  • Odpowiedz