Wpis z mikrobloga

@itec: @kolak68: Koldze chodzi o whatssap. Jest to popularne bo wygodne. W sumie do gówno rozmów idealne. Pieprzysz farmazony zamiast tracić czas na pisanie. Ja nie korzystam bo za dużo robaków mam w znajomych chcących korzystać z mojego kanału w garażu i innych takich. Zawsze wolę odpisać po zastanowieniu się jak ich kulturalnie spławić ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@itec: Nie mam pojęcia, ale śmieszy mnie niesamowicie jak ktoś nagrywa taką wiadomość, po chwili dostaje odpowiedź też głosową i znów odpowiada głosowo i taka gadka 30 min zamiast zadzwonić jak człowiek.
chwili dostaje odpowiedź też głosową i znów odpowiada głosowo i taka gadka 30 min zamiast zadzwonić jak człowiek


@trollik: wbrew pozorom to ma sens. Masz czas zastanowić się co odpowiedzieć. Sam nie za bardzo lubię rozmawiac 'live" z pasożytami bo od razu bym ich obraził ripostą. Odpowiadając nawet z kilkuminutowym opóźnieniem masz czas wymyśleć jak ich grzecznie spławić nie obrażając jednocześnie ;)
@Ich_mag_Kaesekuchen: Nie każdy ma znajomych pasożytów, którzy coś od niego chcą. Normalne rozmowy typu co u ciebie, opowiadanie o jakimś wydarzeniu, jakieś heheszki. Można zadzwonić i normalnie pogadać, a znam osoby, które właśnie tak "rozmawiają".
@trollik: źle mnie zrozumiałaś. Normalnie mamy kilku dobrych znajomych,których mamy do dzisiaj. Z nimi nie ma problemu się zadzwonić. Problem pojawia się wtedy,kiedy pracujesz z setka Polaków na emigracji. Ty masz dom z placem na 10 samochodów,garaż z kanałem (do napraw starych polskich trupów) karchera,darmowa wodę ze studni,miejsce na imprezy i ogniska. Robactwo kisi się w klatkach w 'miescie" i dzwoni do wsiokow po prośbie xD
No ale znów się pochwaliłeś swoim domem. Każda okazja jest dobra. Brakuje mi jeszcze pasków z wypłaty i zdjęcia nowej umowy o pracę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@trollik: Spokojnie,wszystko w swoim czasie xD
Sama po sobie widzisz że z niektórymi Polakami trzeba dosadnie,dopiero wtedy potrafi im zaskoczyć trybik w głowie ;)