Wpis z mikrobloga

@yellowshadow: na rowerze testowałem go plusa i jak dla mnie lipa. O wiele lepiej sprawdza mi się zamontowany na kierownice uchwyt na telefon i ręczne łapanie. Oczywiście jade wtedy spokojnie a nie jak na tour de france.
  • Odpowiedz
@pawel8511: mi chodzi o jechanie, go plus to lipa sama w sobie ;D
btw, nie wiem czy apka tez dotyczny plusa, ale kushi mowil o apce ktora wspomaga "piorytet" gotchy dzieki czemu dziala duzo szybciej, moze w plusie tez to jest.
  • Odpowiedz
@yellowshadow: go plus i gotcha to podobne tematy, w tej drugiej po prostu nie trzeba klikać. Ale jak mówię. Przy go plusie o wiele szybciej łapałem poki jadąc rowerem i łapiac ręcznie na telefonie, który mam przyczepiony w futerale do kierownicy.
  • Odpowiedz
  • 0
@pawel8511 bo apki nie miałeś, a masz iosa czy androida? Kushi to prezentował i tłumaczył, że w iosie jest odrazu priorytet na gotchy-plusie dzięki czemu szybciej działa, na androidzie trzeba do tego apke
  • Odpowiedz
@yellowshadow: tu nie chodzi o żaden priorytet tylko samo działanie go plusa. Testowałem tylko go plusa więc o nim mówię. Nie wiem jak to wygląda w gotcha ale w go plusie jak zawibruje że jest pokemon to klikam przycisk i pojawiają się kolejne wibracje, tak jak w aplikacji gdzie łapiemy i przez chwilę pok walczy z pokeballem. No jeśli to tak samo działa to szybciej łapie mi się mając normalnie
  • Odpowiedz