Wpis z mikrobloga

  • 454
Właśnie jadę autobusem (20h drogi) do pracy w Ikei w Holandii. Będę tam 6 miesięcy. Dajcie parę plusów, aby się dobrze się zarabiało na obczyźnie :)
Może za jakiś czas zrobię jeszcze AMA o mojej nudnej pracy ;)
Ale żeby nie było dalej będę mirkował i zaglądał na nocną :p
#praca #pracazagranica #holandia i chyba #chwalesie
  • 127
  • Odpowiedz
  • 3
@Sonrimo pewnie będziesz musiał sam zmontować sobie łóżko z palet ( ͡~ ͜ʖ ͡°) a tak serio to powodzenia, taka firma to robota powinna być spoko. Jako kto będziesz pracował?
  • Odpowiedz
@Noggenfogger: Przecież masz takie coś jak blablacar, czy po prostu busy, które zawiozą ciebie pod drzwi, no i 12 godzin, a nie 20h ( _) sam często jeździłem do NL, ale nigdy nie wpadłem na taki pomysł by jechać autobusem.
  • Odpowiedz
Może za jakiś czas zrobię jeszcze AMA o mojej nudnej pracy ;)


@Sonrimo: kogoś to jeszcze w 2019 roku interesuje? xD Jakbyś tutaj przyjeżdżał do jakiejś ciekawej pracy za grube hajsy to by było w końcu co poczytać. Pod tagiem #holandia czy na grupach na FB można przeczytać setki identycznych relacji.

Niemniej powodzenia.
  • Odpowiedz
@Sonrimo: tak zupełnie serio - to nie ma o czym opowiadać xD Robota w magazynie nie różni się niczym od tej w Polsce (no może poza tym, że często są wyższe normy), a warunki pracy i zakwaterowania to temat rzeka.

Generalnie odradzam komukolwiek przyjazd do Holandii bez własnego samochodu, bo jak ci się nie podoba robota, albo ty się w robocie nie spodobasz to zostajesz na łasce agencji.

Przyjazd na kilka
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@geuze taki jest plan przywieźć tyle kasy, a jeśli chodzi o dopasowanie się nigdy nie miałem z tym problemu - ale to czy będę tam się dobrze czuł to inna sprawa, ale jadę zarobić trochę grosza, a nie balować
  • Odpowiedz
@Sonrimo: no to powodzenia mirku - jakby co to wal śmiało pod tagiem #holandia :) Jak będziesz miał zakwaterowanie w jakiejś cywilizacji a nie w polu to pierwsze co sobie kup to jakiś rower, żeby żyć jak człowiek.
  • Odpowiedz