Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wezownik: Ja kupuje aspargin, który jest lekiem. Jednak wracając do Twojego pytania. Suplement diety ma uzupełniać Twoje braki w diecie, a nie posiadać właściwości leczniczycze tak przynajmniej ja to widzę. Miałem na myśli prawo farmaceutyczne. Aby wprowadzić lek na rynek, jego producent musi wypełnić szereg nałożonych na niego obowiązków. Jak na przykład badania kliniczne za które placi producent a produkt musi mieć udowodnione działanie lecznicze. Jesli chodzi o wprowadzenie suplementu na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wezownik: Jeśli, to jest bardziej odpowiednie słowo. Ze względu na łatwość w wprowadzeniu suplementu diety na rynek obawiam się, że mało który producent zdecyduje się aby brnąć w procedury rejestracji leku, bo i po co? Weź za przykład chociażby kreatyne, bezsensem byłaby rejestracja kreatyny jako lek. Z tego co ja się orientuję w takim przypadku producenci byliby zobowiązani do ujednolicenia ilości substancji czynnej w dawce. Oraz bezpieczny w czasie jego użytkowania.
@Wezownik: Przede wszystkim trzeba sprawdzić od kiedy istnieje firma i czy ma dobre opinie. Dużo minerałów, witamin jest bardzo tanich w produkcji, w stosunku do ceny suplementu, wiec nawet nie opłaca im się wałków robić.
Olimp mi trochę cukierkami dla dzieci zajeżdża, zbyt duży nacisk kładą na opakowanie i marketing a kapsułki zwykle są ogromne. Zawsze patrze z dystansem na topowe firmy. Ale np firma Swanson jest w porządku. Kupowałem już
@blackceeat_official: Youtuberem jest każdy kto tam wrzuca filmy, przecież każda nawet najbardziej wiarygodna osoba może nagrać cis i wrzucić, z automatu staje się niewiarygodna? Ten gość akurat ma wykształcenie w temacie które porusza i jest laureatem różnych stypendiów i wyróżnień
@Wezownik: Ale 'podmikroskopem', to nie jest pierwszy lepszy gość. Ma już 'jakaś' bazę i tu ryzyko niewiarygodności drastycznie wzrasta.
A wykształcenie to tak jak mowie, tylko dodatkowa zachęta dla firm, żeby mu zapłacić więcej ;) bo jest bardzo wiarygodnym przedstawicielem i wiele ludzi mu uwierzy.
Na pewno sie zna na rzeczy i wie co mowi, ale to nie zmienia faktu, ze za pewna kwotę pieniędzy może coś tam polecić. W najgorszym