Wpis z mikrobloga

Jedną z przyczyn, dlaczego ograniczam się do czytania samych newsów growych, a nie wchodzę w komentarze i tagi, jest wrażenie, że 90% polskich graczy to j----e gimbusy. Info pojawił się może pół godziny temu, a tu już jedni p------ą wyruchane teksty w stylu

hehe dzięki konsolowcy za testy

a drudzy popisują się nie mniejszym s-----------m i spoilerują grę. Jak macie 14 lat to rozumiem, że możecie mieć jeszcze g---o w głowie, ale jak widzę kogoś 2X lat, co uprawia jakieś wojenki w tematyce platform do grania, to wiem, że nie mam do czynienia z nikim inteligentnym.

#konsole #gry #reddeadredemption #rdr2 #pcmasterrace #takaprawda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hehe dzięki konsolowcy za testy


@SKYFander: Na premierze były teksty w drugą stronę "haha biedaki pececiarze my to mamy exy na konsolach nie to co wy" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepsze podsumowanie to - oh look its this thread again bo taki wątek zawsze się pojawia przy głośnych wyczekiwanych tytułach
  • Odpowiedz
@SKYFander: szkalowanie platform jeszcze przeżyje, sam nieraz z kumplami lubie sobie dla beki to uskutecznić, ale k---a za spoilery lałbym po ryju a jestem zazwyczaj spokojnym człowiekiem - jakim k---a z------m kutasem trzeba byc zeby cieszyc sie z tego ze sie komus zepsulo zabawe? Czlowiek czeka pare lat na gre a taki j----y wypierdek w pare sekund moze wszystko z----c, no ja p------e.
  • Odpowiedz
@SKYFander: Redaguję newsy o grach dla jednego z protali. To co się dzieje zawsze w komentarzach to jest taka karuzela s----------a, że głowa mała. Najlepsze są akcje jak ludzie komentują kompletnie nie czytając tekstu. A z tego, że RDR2 wychodzi na PC (podejrzewam do tego nawiązujesz) to się bardzo cieszę. Nosiłem się z zamiarem kupienia na XBO, ale ostatecznie wolę na PC.
  • Odpowiedz