Wpis z mikrobloga

Mirasy dbajcie o swoje serca bo nie będziecie mogli krwi oddawać (,)
Dwa lata temu byłem oddać krew wszystko spoko do czasu aż wstałem z tego fotela i pociemniało w oczach. Na oddziale stan wyjątkowy, przyjechali z całym sprzętem do badań. Mało ogarniałem wtedy co się stało, zbadali mi serce i powiedzieli abym poszedł następnego dnia na jakieś badania i zakazali oddawania krwi przez rok. O tych badaniach kompletnie zapomniałem i nie poszedłem.
Minęły dwa lata mówię sobie kij pójdę krew oddać dawno nie byłem. Wchodzę, wszystkie formularze fajnie wypełnione, zadowolony siadam w kolejce. Wchodzę do pokoju doktorka i cyk "Niestety nie może pan już nigdy więcej oddawać krwi. Ma pan arytmie serca." Ja takie monkaS które po chwili przeszło na Feels. Lekarz życzył mi zdrowia i nawet czekolady nie dostałem.

Nie wiem w sumie czy się chwalę czy żale. Wiem tyle, że chyba kiedyś #!$%@?ę na serce. Chyba że to nie jest coś aż tak poważnego, nie znam się. Najbardziej jednak szkoda tych czekolad ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#krwiodawstwo #rckikpoznan #krew #choroby
  • 4
@pawelgk: Bzdura, badaj się regularnie, a jest szansa, że mogą ci cofnąć tego dożywotniego bana. Mam znajomka, co miał stan przedzawałowy w wieku 16 lat i po paru latach brania leków dali mu pozwolenie na oddawanie krwi.