Wpis z mikrobloga

@kabasyl:

Cześć,

Jest masa korzyści które niosą za sobą kannabinoidy zawarte w konopi, ludzie często źle używają suszu po przez palenie a to najmniej skuteczna forma dostarczania CBD do organizmu, zle dawkują cbd, lub oczekują po jednym dostarczeniu CBD do organizmu nie wiadomo jakich cudów a CBD niesie za sobą korzyści z długofalowego stosowania . Efekt działania CBD bardzo łatwo dostrzec przy waporyzacji, polecamy spróbować i się przekonać nie słuchać propagandy
@kabasyl: Spaliłem w swoim życiu baaaardzo dużo zielska, obecnie nie palę w ogóle od 2 lat i w piątek spróbowałem CBD z solidnego waporyzatora i efekt zdecydowanie jest przyjemny i odczuwalny. Jak palisz jak zwierze z wiadra dzień w dzień jak koledzy wyżej to efektu nie poczujesz (szok).
@kabasyl: i tak właśnie powstaje opinia że CBD nie działa :)

w poście u góry wspominałem

ludzie często źle używają suszu po przez palenie a to najmniej skuteczna forma dostarczania CBD do organizmu, zle dawkują cbd, lub oczekują po jednym dostarczeniu CBD do organizmu nie wiadomo jakich cudów a CBD niesie za sobą korzyści z długofalowego stosowania


@chosenon3: dużo prawdy w tym co piszesz.

Pamiętajcie o tym że palenie jest