Wpis z mikrobloga

Ostatnio #!$%@? mnie z pracy w korpo IT bo cięli koszty.
Wiec wziąłem nogi za pas i otworzyłem własny serwis z naprawą telefonów w Poznaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) zobaczymy jak to wypali, muszę dużo zainwestować w reklamę bo konkurencja jest duża.
Życzcie powodzenia bo na razie jem tylko pyry z merdyrdą xD

PS.
Jakby jakiś Miras albo #rozowypasek chciał zniżkę na naprawę telefonu, śmiało możecie pisać ( ͜͡ʖ ͡€)

#chwalesie #komputery #technologia #biznes #telefony #programista15k
Pobierz Kaxus - Ostatnio #!$%@? mnie z pracy w korpo IT bo cięli koszty.
Wiec wziąłem nogi za...
źródło: comment_itmCkJ4tNkDMJg1NKYbfHkLKfrAK7kUH.jpg
  • 58
@Kaxus: Z tego co mówił jeden z właścicieli sporego przedsiębiorstwa z tej branży - ma ogromne spadki w liczbie klientów odkąd chociażby w Media Markt można tanio naprawić telefon od ręki. Klientom nie chce się szukać, mniej ufają jakimś małym budkom i nie ma co się dziwić. Życzę powodzenia, no ale... jeśli się jakoś nie wyróżnisz ciekawą ofertą, czymś, czego nikt inny nie proponuje, to trochę ciężko może być.
@Kaxus: Dla niektórych osób to plus, dla innych niekoniecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szczerze życzę powodzenia! ;)
Z takich tipów, to nie wiem gdzie się reklamujesz, ale spokojnie możesz spróbować na OLX, ale tylko promowane ogłoszenia mają sens. Oczywiście marketing to też spam grupek na FB. Jeśli nie masz swojej strony na FB, to załóż i wrzucaj fotki naprawianych telefonów - żeby było widać różne marki i
@Kaxus: Przy Google Ads i SEO raczej będziesz miał dużą konkurencję, więc bardziej bym celował w Social Media na początku. Może nawet Instagram by jakoś siadł jakbyś to ładnie tagował i wrzucał np. krótkie filmiki z naprawy.
Co do OLX - nie wiem ile tam kosztuje teraz ogłoszenie z promocją w tej kategorii, ale możesz spróbować zamieścić kilka z różnymi hasłami (bo nie zmieścisz wszystkiego w jeden tytuł) - naprawa telefonu,