Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#budownictwo #remontujzwykopem
Ej mirki mam pytanie jak najlepiej coś przymocować do takiej kombinacji - płytka na płycie GK?
Do samej płyty mam ślimaki ale do płytki ślimaka nie wkrece. Myślałem żeby zrobić dziurę w płytce, dostać się do płyty i potem już wkręcić ślimaka. Tylko że dziura w tej płytce byłaby trochę duża
(nic ciężkiego)
  • 12
@pw1: montowałem drążek do prysznica i traf chciał że pod płytkami mam dziurawkę i kołek w niej wypadł i się ruszał, zamieniłem na działający na tej zasadzie supełka choć innej firmy i trzyma jak dziki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vatras14: no montaż do samej płyty gk to luz ale nie wiedziałem jak to rozwiązać z płytkami+gk.
W ogóle te duopowery zajebiście wyglądają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pw1: Ja bym postawił na te same rozwiązania co do czystej GK.

Pamietaj o wiertłach do płytek i sprawdź jak grubą masz ściane, żeby dobrze dobrać długość kołków.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Vatras14: @darek-jg: nie no, polubiłem wiercenie dzięki kołkom duopower (jednak te ślimaki nie są takim dobrym wyjściem) ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) wcześniej wiercenie to była dla mnie katorga - stara kamienica - jak trafisz w cegłę to masz szczęście. Gorzej jak trafisz w fugę, które kiedyś się robiło mega szerokie. A