Wpis z mikrobloga

@NdFeB: Tak to jest jak się użytkownikom zabiera wygodę uruchamiania gier... np. aktualizacjami nie pozwalającymi grać bez nich, koniecznością uruchamiania luncherów, które czasem mają przestoje oraz chamsko integrują się z systemem w postaci uruchomionych serwisów (services.msc) w tle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@NdFeB: by robili normalnie gry jak kiedyś to bym nic nie spiracił, a tak to #!$%@? i oprócz jakiś wiedzminow czy dying light albo divinity to ściągam i #!$%@? im w pape. Te launchery to też scierwo, za niedługo każda firma będzie miala swój i beda sprzedawać dane, bo czemu nie, ha tfu. Pluje na tą branże totalnie, oprócz kilku firm które maja rigcz.
  • Odpowiedz
@pfd3: a przy każdym otworzeniu gry najpierw instalowanie updateu lunchera potem gry a potem może będziesz sobie mógł pograć, chyba że update coś zepsuł to wtedy nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@pfd3: powodzenia z piraceniem takiego np. #factorio które potrafi mieć 3 updejty na tydzień jak wychodzi nowa niestabilna jeszcze wersja
albo z piraceniem multiplayerów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NdFeB: moim zdaniem to jeszcze nie jest takie złe, bo jednak płacisz od gry a nie od platformy. Najgorsze jest to dla streamingów wideo, tam mając ciekawe produkcję rozrzucone po 7 platformach płacisz za każdą z osobna ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@NdFeB a ja wiem, ja jestem obecne w fazie że bez różnicy mi jeden launcher w tą czy w tamtą. i tak podpinam to w co gram do listy na steam ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@pfd3: > Obecnie użytkownik oryginalnych gier:
-załóż konto na platformie
-zweryfikuj konto/kartę kredytową
-podaj numer telefonu, pesel imię matki, kota, ojca
-znajdź grę
-kup grę (weryfikacje przy
  • Odpowiedz
@pepejewishfrog: jak zainstalujesz te gówienka (pakiet must have każdego gracza) to żadna gierka nie będzie ich potem instalować:

Microsoft Visual C++ 2017 Redistributable x64 i x86
Microsoft Visual C++ 2013 Redistributable x64 i x86
Microsoft Visual C++ 2012 Redistributable x64 i x86
Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable x64
  • Odpowiedz
@NdFeB nic tak nie wkurza jak masz grę ze steama/czegokolwiek:
- odpal steam
- aktualizacja steam
- instalacja aktualizacji
- odpalasz grę - aktualizacja 10gb bez której gra ni chu chu się nie odpali
- mija 20 minut, dawno odechciało się grać, #!$%@? Cię
  • Odpowiedz
@guest: Wiadomo że wszystkiego łatwo się nie spiraci, a akurat za Factorio warto zapłacić. Nie ma DRM, DLC czy innego syfu, a masz dostęp do modów i ciągłych aktualizacji. Sam grałem w pirata Factorio, i myślałem nad zakupem pełnej wersji, ale tak #!$%@? mi idzie w tej grze że jej nie kupiłem i nawet nie gram w pirata.
  • Odpowiedz