Wpis z mikrobloga

Mirki jakie fanty typu #technologia was najbardziej kręcą? Chodzi o sprzęt, którego z chęcią byście używali lub się pobawili. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Organizuję wraz z kilkoma kumplami i naszą firmą #hackathon i szukamy pomysłów na nagrody za I, II, III miejsce. Przedział cenowy to 50zł - 400zł. To już 4 edycja i zaczyna nam brakować pomysłów, były klasycznie słuchawki, klawiatury, były kindle, google home, mi-bandy, głośniki bluetooth i kilka rzeczy, których już nie pamiętam. Dodatkowo jakieś drobniejsze upominki za mini-konkursy typu selfie-stick, obiektywy do telefonu, powerbanki, podkładki do myszy itd.

Pomóżcie proszę bo zaczyna nam brakować pomysłów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#programowanie #studbaza #programista15k #technologia #kiciochpyta #pytanie #pracbaza
  • 14
@Leniuszek: Krypto w tych kwotach ( ͡º ͜ʖ͡º)

Sprzęt jeśli ktoś ma w tej branży to już taki jaki chce. No chyba że naprawde doyebany głośniczek czy powerbank ale nie każdy tego potrzebuje.
może jakieś karty rabatowe?


@Defined: To już lepiej krypto przekazane w fajnej otoczce.
Karty rabatowe itp to trochę wręcz chamstwo bo oznacza że wygrałeś więc masz teraz coś kupić i coś sam wydać i to tam gdzie ci wskażą :/
No karty rabatowe też do mnie nie przemawiają, już bardziej jakieś karty podarunkowe, ale to też nie jestem przekonany. A z kolei krypto też chyba nie jest najlepszym pomysłem, to że teraz jest, a właściwie to był, hype na krypto, nie znaczy, że każdy wie dokładnie o co biega i z czym to się je
@Leniuszek: No chodziło mi o podarunkowe, moim zdaniem to dobry pomysł, bo ostatecznie można sobie kupić co się chce, a przynajmniej ma jakiś wybór, ja bym się ucieszył z takiej wygranej