Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie ten podwójny rocznik, jakoś nie mogę pogodzić się z tym że chodzę do szkoły z 14-letnimi gnojkami. Na korytarzu ciężko się czasem przepychać przez tych dzieciaczków. W dodatku ostatnio miałem sytuację że dzieciaczek wyszedł z toalety i pobiegł w kierunku swojej sali prawie wtrącając mi telefon z rąk. Ja #!$%@? Mam 18 lat i chodzę do jednej szkoły z chłopcami którzy biegają po korytarzach. #techbaza #przegryw
  • 49
  • Odpowiedz
@Insam27: To była twoja interpretacja. Ja tylko potwierdziłem że zdarzają się "osoby w średnim wieku" mniej dojrzałe niż dzieci. To nie oznacza wcale że te dzieci dojrzałe są ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nigdzie tez nie napisałem że moim zdaniem na dorosłość składają się tylko te trzy wymienione rzeczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Floyt: ale wypisałeś tylko te cechy kiedy chciałeś opisać czym pełnoletniość jest, więc myślałem że są to jakieś główne aspekty które ją definiują. Teraz już wiem że jest kilka stopni pełnoletniości, ale żeby osiągnąć tę jedyną, prawdziwą trzeba spełnić kilka kolejnych cech, których wszystkich łącznie nie posiadało zapewne wielu ludzi którzy zginęli śmiercią naturalną.
  • Odpowiedz
@Meursault: mozna i po 50, ale bawi mnie, ze jakis 18 latek z technikum jest zniesmaczony tym, ze chodzi do szkoly z 14 latkami xD btw, nie wiem czemu akurat ciebie oznaczylem xd chcialem dac po prostu 'odpowiedz' xD
  • Odpowiedz
@Insam27 za czasów mojej podstawówki mieliśmy w jednym budynku jeszcze gimbazę i liceum. To musiała być masakra dla "dorosłych" uczniów xD

Jak to teraz wygląda choćby z dostępem do WC? Są kolejki?
  • Odpowiedz
@Insam27: Wnioskując po wpisie i po dyskusji w komentarzach to już bardzo, bardzo chcesz być tym dorosłym, ale prawda jest taka, że jesteś jeszcze dzieciakiem, niemniej zrozumiesz to za kilka lat dopiero. I to, że ludzie ci to piszą to nie znaczy, że ci czegoś ujmują, raczej ci zazdrościmy tego wieku.
  • Odpowiedz
@Insam27: Bo się wywyższasz nad tym 14 latkiem a mentalnie jest ci do niego dużo bliżej, niż ci się wydaje + ta dyskusja w komentarzach o dorosłości jest mega pretensjonalna
  • Odpowiedz
@Ld93: skończ #!$%@?ć xD Większość dorosłych Polaków to Janusze z IQ mniejszym od temperatury pokojowej. Niektórzy nawet głupiego komputera obsłużyć nie potrafią. Dla mnie to się kwalifikuje jako upośledzenie.

@Ld93: Sam bym nie wytrzymał z jakimiś głośnymi biegającymi gówniakami więc współczuję.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Floyt: xDD a mentalna pełnoletniość zaczyna się też od pewnego wieku czy od momentu kiedy ktoś się zachowuje się poważnie

@Insam27: nigdy nie będziesz pełnoletni, bo zawsze znajdzie się jakiś stary pierdziel, który będzie uważał, że nie jesteś dorosły, bo on jest starszy i ma wyłączne prawo do decydowania o tym, kto jest dorosły a kto nie.
  • Odpowiedz
@Ld93: i jeszcze jedno: Trudno też mówić o dorosłości w przypadku osób, które robią sobie gówniaka będąc biedakiem czy też kupując psa i trzymając go całe życie w klatce/mieszkaniu/na smyczy/domu. Żeby było mało większość Polaków uważa bicie dziecka za prawidłową metodę wychowawczą XD Przypominam też, że Polacy mężczyźni za największe zagrożenie uważają 'ideologię gender'.
  • Odpowiedz