Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie ten podwójny rocznik, jakoś nie mogę pogodzić się z tym że chodzę do szkoły z 14-letnimi gnojkami. Na korytarzu ciężko się czasem przepychać przez tych dzieciaczków. W dodatku ostatnio miałem sytuację że dzieciaczek wyszedł z toalety i pobiegł w kierunku swojej sali prawie wtrącając mi telefon z rąk. Ja #!$%@? Mam 18 lat i chodzę do jednej szkoły z chłopcami którzy biegają po korytarzach. #techbaza #przegryw
  • 49
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? Mam 18 lat i chodzę do jednej szkoły z chłopcami którzy biegają po korytarzach.


@Insam27: Mając 18 lat dla dorosłych ludzi to ty dalej jestes chłopcem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Insam27: Well, wg prawa po 21 roku życia, bo dopiero wtedy można zawrzeć związek małżeński. Dla mnie mniej niż 25 lat to dalej mentalne dziecko (potwierdzone wieloletnimi obserwacjami :) ).
  • Odpowiedz
@Insam27: Nie mówię że nagła. Dla mnie to bardziej wiek umowny powiedzmy że średnia. Oczywiście widziałem poważnych, stabilnych emocjonalnie i odpowiedzialnych 23 latków, i totalny dramat w wieku 28 lat.
  • Odpowiedz
@Floyt: jeżeli dorosłości mentalną jest stabilność emocjonalna i odpowiedzialność to wychodzi na to że wielu 10-latków jest bardziej dorosłych od osób w średnim wieku
  • Odpowiedz
@Floyt: czyli biorąc pod uwagę to że pisałeś że jestem tylko formalnie pełnoletni - czym się sugerowałeś jak dochodziłeś do wniosku że jestem nieodpowiedzialny i niestabilny emocjonalnie?
  • Odpowiedz
@Insam27: U nas w techbazie cała palarnia #!$%@? nimi. Nie można w spokoju zapalić bo jakiś #!$%@? słucha chillwagonu albo Ronniego Ferrari, drą się i ogólnie zero kultury. Nie mówię nic o korytarzu, normalnie Zakopianka. A na dodatek co niektórzy to takie przyjeby że zastanawiam się czy nie chodzę do specjalniaka. Na szczęście (lub niestety bo jest tu naprawdę sporo git ludzi) klasa maturalna więc długo nie zabawię tutaj
  • Odpowiedz
@Insam27: Tym że żeby kogoś nazwać pełnoletnim, nie wystarcza tylko stabilność emocjonalna, czy odpowiedzialność, ale też pewne życiowe doświadczenie (zasób wiedzy i umiejętności, mądrość, wiedza), którego bez upływu lat się po prostu nie ma.
Ty jako 18 latek niestety o życiu jeszcze wiesz bardzo mało. I nie mówię tego po to żeby Ci dopiec.
Nie mówię że na pewno jesteś nieodpowiedzialny czy niestabilny
  • Odpowiedz