Wpis z mikrobloga

Test pamięci do procesorów AMD Ryzen - Taktowania vs opóźnienia
Pora na kolejną publikację z kategorii "gigant"! Tym razem znowu sprawdzamy jaki wpływ mają pamięci RAM, ich taktowania oraz opóźnienia, na wydajność procesorów AMD Ryzen 3000. W grach i nie tylko. Bez owijania w bawełnę - różnice są spore, a szalenie wysokie taktowania wcale nie myszą być najlepszym wyborem... Nie wierzycie? W takim razie zapraszamy do czytania i wykresów oglądania:
https://www.purepc.pl/pamieci_ram/test_pamieci_do_procesorow_amd_ryzen_taktowania_vs_opoznienia

Pytania, sugestie? Śmiało, jesteśmy do dyspozycji. A same wykresy już niedługo mogą zostać nawet jeszcze bardziej rozbudowane. ( ͡ ͜ʖ ͡)

#purepc #pcmasterrace #komputery #technologia #amd
PurePCpl - Test pamięci do procesorów AMD Ryzen - Taktowania vs opóźnienia
Pora na k...

źródło: comment_eReq3bnC0BphwK2HR5X5DekjHCFNEyAX.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@PurePC_pl: Wreszcie jakiś normalny test pamięci, przynajmniej teraz widać, że przy równych opóźnieniach te różnice są dość spore.

Może teraz ludzie zrozumieją, że warto kupić Cruciale na e-die i kręcić na te 3600, jak pójdą oczywiście.
  • Odpowiedz
@TomdeX: Ja mam TeamGroupy na 3600 14/15/15/32 o ile dobrze pamiętam, razem ze ściętymi subami. Pod 3700X. 65 ns czas dostępu do pamięci bodajże miałem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TomdeX: zawsze warto takie pamięci kupić, chyba że możesz kupić na E-die coś jeszcze szybszego.
Ja żałuję, że mam jedynie 3200 w xmp i nawet nie mam jak tego pogonić mocniej, eh. Ale na 3rd gen starczą jeszcze.
  • Odpowiedz