Wpis z mikrobloga

@imajoke: z tego, co kojarzę gość bazuje nie na przekazie własnym a zapraszanych gości, którzy przychodzą chętnie bo ma niemałe zasięgi. Co ważne nie są to przesłuchania, a swobodne wypowiedzi. Więc pudło

Z "prawackich" mediów polecam wsensie - poziom redakcji nieporównywalnie wyższy choć zasięg wciąż mniejszy.
@4tek: wsenie jest spoko ale raczej nie zrobią takiej kariery jak Rola, bo przeciętny prawak woli prostaka Rolę powtarzającego w kółko 10 zdań i tylko czytającego pytania.
@imajoke: mimo wszystko wolę nie budować oglądu świata na stereotypach. Rola ma zapał i jest sympatyczny - jak widać tylko tyle wystarczy, by robić z powodzeniem takie projekty. Potrzeba zainwestowania niebotycznego kapitału wcale nie jest tak istotna. Nie widzę w tym nic złego - to jakaś emanacja pluralizmu medialnego, która mi się podoba. Jeżeli po lewej stronie znalazłby się podobnie zaangażowany odpowiednik to również bym mu kibicował.
@4tek: tylko chodzi mi o to, że ten typ to jest intelektualne zero, prostak i totalny buc. Pamiętam jego stare programy jak siedział na fotelu #!$%@? jak wydymana #!$%@? i żuł gumę XD
On czyta pytania z ekranu i poza tym powtarza tylko jakieś frazesy, zero własnych przemyśleń czy jakiejkolwiek błyskotliwości w dyskusji, już lepiej jakby tam jakąś ładną dziewczynę posadzili zamiast niego XD
tego sie nie da oglądać bez cringe'u
@imajoke: możesz mieć rację. Ja zauważyłem, że jest po prostu średnio inteligentny ale stara się być sympatyczny. Nie oglądam go prawie w ogóle, ale czasem wpadł mi w oko film z jakimś ciekawym gościem. Tak, czy inaczej ma całkiem duży kanał i niemały zasięgi. Śmiem jednak wątpić, czy to na tyle dochodowy biznes by było go stać na zatrudnienie ładnej prezenterki ¯\_(ツ)_/¯