Wpis z mikrobloga

@PoteznyJupter Hmm, ja dwa tygodnie temu zrobiłem skład i tak zostawiłem...z Bale'm na kapitanie ( ͡º ͜ʖ͡º) Wczoraj zmieniłem go na TAA i kapitan przeskoczył na niego, także jakieś pkt wpadły. Ogólnie punktów dużo, chciałbym tyle w fpl,)
@Rodjer: ja rok temu nie wiedziałem, pewnie w tym roku zacząłeś i płacisz ,,frycowe". Poza tym, lepiej wszystkich co we wtorek grają mieć w pierwszym składzie, a tych co w środę na ławie i wymieniać po wtorku.
@piotrek07: TAA droga opcja, polecieli z tymi cenami. A ile pkt w CL I FPL? Ja to rok temu miałem dużo, po pierwszej kolejce 23 w Polsce byłem ( ͡° ͜ʖ
@PoteznyJupter Ja nie patrzę na rankingi, bawię się w fpl A moim głównym przeciwnikiem jest mój syn w lidze head2head. W ostatniej kolejce PL tylko 59pkt A w tej CL 73, mimo ze skład w CL wybrałem bez wczuwania się, a w fpl często coś czytam, oglądam, rozważam itp.
@piotrek07: to i tak nieźle, ja w PL miałem chyba 40 pkt, ogólnie 370, bo 3 mam trzy sieroty z MU co ciągle kontuzjowane-Martial, Rashford, Wan a Ceballos z ławki nie robi roboty, wydygany Kepa na bramie, do tego wariata Auriera wziąłem przed ostatnią kolejką i pkt. lecą. W tym sezonie założyłem sobie, ze nie będę robił transferów na minusie i tego sie trzymam, choć dzika karta już poszła w ruch.