Wpis z mikrobloga

Szanowne państwo został dla mnie jeden materiał do wrzucenia (który wrzucę jak będę miał dostęp do okuratnego internetu) więc odwiedziłem kśka, i zostałem #!$%@? ze stanowiska w związku z iphonem, który jak chyba każda osoba mająca, chociaż dwa neurony wiedziała, dla niego był tylko do odpakowania i mówione było to dla niego od początku (chociaż jak zobaczyłem jak niektórych bolała przez to dupa to jakbym miał hajs to serio bym mu go kupił). Krzysiek zrozumiał zasady po wideo oddał kurturarnie jak to się mówi, po czym minęło 10 min spadła mu laktoza we krwi i zaczął się awanturować gdzie jest jego iphone xD więc tego dnia się stamtąd ulotniłem. Telefony widzów w tym temacie tylko go nakręciły. Przy dzisiejszej wizycie krzysiek nie był w humorze, zaczął się rzucać już na wstępie jak próbowałem udokumentować, w jaki sposób zostały naprawione przewody od kamer. Usiedliśmy w prezydenckiej sypialni na kilka minut, krzysiek mówił, że wywachał zbrodniarza, który zniszczył kabel i będzie dzwonił do jego szkoły ministra obrony i tak dalej (jakiś chłopak z poznania, który napisał posta na grupie na facebooku), po czym przypomniał mu się zeszły weekend i zażądał iphona albo 100 zł (kolejny popis znajomości wartości pieniądza) próbowałem tłumaczyć, ale nie docierało xD. Żony nie było, a prezydent się szykował i śpieszył na komende także nie zabawiłem tam długo a pod koniec powiedział, że nie chce mnie znać więc jakiś tydzień przerwy z filmami na kanale i chyba będę musiał kupić zgrzewke mleka, żeby ponownie wkupić się w łaski. Miałem jeszcze trochę czasu więc postanowiłem się udać do majora oddającego się zabiegom zdrowotnym w tężni, odbyć obowiązkową pielgrzymkę do mekki, ale niestety największego ptaka na świecie nie zastałem. Z pałacu jest tam kawałek więc może po prostu jeszcze nie dotarł albo zmienił legowisko.
#kononowicz #patostreamy
US17 - Szanowne państwo został dla mnie jeden materiał do wrzucenia (który wrzucę jak...

źródło: comment_RId6M9DxjoTG35bGCr8kOp4Mzvb33zDh.jpg

Pobierz
  • 34
@Czopelka: niee, ostatnie filmy były tylko kręcone pod nadzorem wielkiego reżysera.
@Hansim33: zapanować nad knurem to jest nie lada sztuka, nikt #!$%@? dwóch widzów major ja + niemiecki i nic nie docierało

widziałem na krześle, że chłopaki sie już szykują na halloween

ps. po tych 10 minutach i tak wszystkie ciuchy do prania włącznie z butami xD
US17 - @Czopelka: niee, ostatnie filmy były tylko kręcone pod nadzorem wielkiego reży...

źródło: comment_FNGQFuVYFqo5qbKcxA3Rs2yIVwuEmiDy.jpg

Pobierz
@Aberworthy: znaczy ja bym wyróżnił 3 różne zapachy w belwederze
-kuchnia
-łazienka
-reszta belwederu
w zasadzie w kuchni #!$%@? tak jak w reszcie belwederu + zgniłe dary, w łazience #!$%@? niemiłosiernie do tego te mydełka z własnymi ekosystemami nic tylko się porzygać xD Ten dom jest drewniany, niesprzątany i nieogrzewany odpowiednio i bazą tego zapachu i tym co sie tak wrzyna jest wilgoć do tej wilgoci #!$%@? jakąś pleśnią, starymi wykładzinami,
US17 - @Aberworthy: znaczy ja bym wyróżnił 3 różne zapachy w belwederze
-kuchnia
-ł...

źródło: comment_XAGzLJXbNX1tHMIz2sXMovShvxXZtpHv.jpg

Pobierz