Wpis z mikrobloga

Przegrywanie udaje sie od 30 lat.

Palikot: "debil", ale wszedl do Sejmu za pierwszym razem
Petru: "debil", ale wszedl do Sejmu za pierwszym razem
Korwin: "geniusz", przegrywa od 30 lat.

#debata #konfederacja #polityka
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idąc więc Twoim tokiem rozumowania to Korwin nie może być inteligentny, bo miałby inteligentnych wyborców, a Ty pokazujesz że tak nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@venividi: ojej widzę, że pan "internetowy psycholog" z Mensy się kłania i bez testów wie ile mam. XD

@Fighter_forGlory: Niby co zgłosiłeś? :D

  • Odpowiedz
ojej widzę, że pan "internetowy psycholog" z Mensy się kłania i bez testów wie ile mam. XD


@Jestembogaty: Bez testu, bazując na Twoich internetowych ripostach można śmiało stwierdzić że za malo.
  • Odpowiedz
@evilbadday: Dlaczego nie Tobie to oceniać, przecież wyraziłeś już pogląd na temat ważności każdego głosu, więc jak sobie to wyobrażasz? Nośne hasła są fajne, ale ja się pytam jak to przeorganizować wg Ciebie aby ordynacja wyborcza była bliższa wymogą konstytucyjnym zawartym art 96 pkt 2 "Wybory do Sejmu są powszechne, równe, bezpośrednie i proporcjonalne oraz odbywają się w głosowaniu tajnym"?
  • Odpowiedz
@UberWygryw: wlasnie paradoks polega na tym, ze za pierwszym razem jest najlatwiej. Petru, Palikot, Kukiz to dobre tego przykłady. Że już nawet nie wspomne jak wszyscy byli promowani w mediach. Sam widzialem kropke nad i z Kukizem. W dwoch odcinkach Kukiz ujadał na TVN i Olejnik go prostowała, żeby nie zapominał kto go pokazywał w mediach. Korwin mogl kiedykolwiek liczyc na to samo?
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: przeciez ta strona w polowie wydaje sie byc parodia. Co ma mnie przekonac ze k----n pieprzy o zniszczeniu unii, ze chciał zeby go nazywac szowinista, ze seksmisja osmiesza wedlug niego feminizm (co dowodzi ze nie ma pojecia o jednym i drugim)? Co z tego ze jest wybrany do PE jak glownie sie tam osmiesza? Mam ci zacytowac jego mundrosci o globalnym ociepleniu i innych naukowych tematach?

Polityk dodał też,
  • Odpowiedz
@CzystyJez: no przyznałem rację że najlepiej 460/100 ale nie jestem ekspertem. To tak jakbyś pytał się kogoś czy podoba mu się obraz. Może powiedzieć że jest ładny lub brzydki co nie oznacza że potrafi to zrobić lepiej.
  • Odpowiedz