Wpis z mikrobloga

@grzylen: Ja kupiłem i to w polsce (jak jeszcze z ali nie kupowałem) kieszeń na dysk 3.5" z zasilaczem. I co w komplecie kabel ICE, no niby wszystko ok, ale połączenie PE tylko przez powietrze mimo nadruku 3x.0.75 w środku tylko 2 druty...
@foxbond: problem jest w samym przewodzie, może on być użyty w innym urządzeniu i będzie problem.
A jeśli chodzi o te zasilacze wiem że mają plastikową obudową jednak pod nią powinien być metalowy ekran osłaniający elektronikę i filtrujący zakłócenia żeby zasilacz za bardzo nie "siał". No ale pewnie go tam nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powinni zastosować taki przewód i gniazdo
g.....n - @foxbond: problem jest w samym przewodzie, może on być użyty w innym urządz...

źródło: comment_kmBIHda2dRb7G33tAE9QMuVjksyk01Kf.jpg

Pobierz
@grzylen: Chińczyk woli zamówić 100k jednakowych gniazd zamiast 50k takich i 50k innych, ten sam sprzedaje/produkuje również zasilacze z metalową obudową i tam dołącza odpowiedni kabel.

Tak, łatwiej o rózne kable, bo i tak wysyłają inne dla EU/USA/itd. i tym zajmuje się ktos od sprzedaży, a "linia produkcyjna" jest jedna i im mniej komponentów tym mniejsze koszty.

Nie musisz mi mówić jak powinno być, bo ja to wiem, ale zamawiając cebulę