Wpis z mikrobloga

@maxriv: miałem przez kilka lat medicover, a od grudnia 2018 enel-med. Ogólnie medicover był jak dla mnie user-friendly, bo np. wyniki niektórych badań w enel-medzie trzeba odebrać osobiście, a w medi były po prostu w systemie. Do tego medicover ma spoko szpital na Wilanowie i jak złamałem rękę, to bez żadnej kolejki zrobili mi tam RTG, tomografię i założyli usztywnienie. Potem rehabilitacja też była od nich (ale realizowana przez centrum medyczne
  • Odpowiedz
  • 1
Pakiet dla zdrowotnyw axa. Ne kupuj bezpośrednio w placowce ponieważ oniwiedza ze otrzymają od ciebie kwotę x miesięcznie i nie wiecej. Jesli wybierzsz zewnetrzeg ubezpieczyciela to za każda twoja wizytę placówka medyczna wysawi do np axa fakturę, wiec chętniej będą cie wysyłać na dalsze baania. Dzisiaj kupilem pakiet w axa bo chce sobie rezonans na kolana zrobić bo cos strzela i ogólne się przebadac.
130zl
  • Odpowiedz
@maxriv: Ja miałem z pracy Enel-med i kolejki nie były jakieś ogromne (jak sprawdzałeś np. apke co godzine bo chciałeś w miarę szybko to byłeś w stanie ogarnąć na dziś/jutro). Polecam
  • Odpowiedz
@maxriv: ogólnie słabo, dla mnie faworytem jest PZU, które ma umowy z wieloma przychodniami. Liczba placówek jest duża, niektóre mają lekarzy z najwyższymi ocenami na znanym lekarzu. Np. Babka medica
  • Odpowiedz
@maxriv: Mogę powiedzieć że Medicover jest całkiem spoko, mam w pracy od nich pakiet, korzystałam swojego czasu dość często i nie mogę na nic narzekać. Plusem na pewno jest ilość placówek, jak w jednej masz dłuższy termin do specjalisty to w innej może się okazać dużo krótszy
  • Odpowiedz
@exon: w sensie szukam placówki, która honoruje to ubezpieczenie i tam mogę się umawiać, np. do ortopedy do woli? Czy musi mi np. jakiś lekarz dać skierowanie do specjalisty? Na badania to rozumiem, że lekarz daje. Dalej polecasz tą Axę? Może być priv
  • Odpowiedz