Wpis z mikrobloga

@Zabomen_2 a dotkniesz kiedyś ust swojej wybranki swymi nieskalanymi wargami, czy będziesz miał przed oczami sperme jej byłego chłopaka? A nie wróć, Vikopki tylko biorą śluby z dziewicami, które w życiu na oczy członka nie widziały.
  • Odpowiedz
@NacpanaKislem

Przeciez ten screen właśnie dobitnie pokazuje, że NIE ukrywają xD


TE KONKRETNE NIE UKRYWAJĄ XDDD myślisz, że wszystkie kobiety które bawią się w takie rzeczy (raczej nie z mężem) opisują to w internecie? Jesteś chyba różowym paskiem, więc powinnaś wiedzieć jakie #!$%@? potrafią udawać dziewice dla których jesteś wyjątkowym i jednym

@stefan-dzierzynski Po czym to w wnioskujesz? "hahaha przegrywa brzydzi szczanie do ryja XDD nigdy sobie nie znajdzie dziewczyny
  • Odpowiedz
dobra a jak Twoja żona robiła loda psu?


@zelaznymezczyzna11: po co ci te rozkminy jak i tak ani żony ani dziewczyny nie będziesz miał, będziesz tylko pisał dalej komentarze na wykopie i wyzywał polki tylko po to aby łatwiej było ci żyć w twoim samotnym #!$%@? i niezrozumieniu tego, że inni robią co chcą i żyją jak chcą xDD
  • Odpowiedz
TE KONKRETNE NIE UKRYWAJĄ XDDD myślisz, że wszystkie kobiety które bawią się w takie rzeczy (raczej nie z mężem) opisują to w internecie? Jesteś chyba różowym paskiem, więc powinnaś wiedzieć jakie #!$%@? potrafią udawać dziewice dla których jesteś wyjątkowym i jednym


@Cauchemar7: Ale te konkretne i tak nie są dla ciebie ani dla kogoś normalnego tylko dla dzikusów #!$%@?, tacy też istnieją i i tak są lepsi niż wasze samotne
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc Tak XD Dokładnie tak jest XD Mi piszesz, że tworzę sobie obraz kobiet a sam tworzysz sobie obraz mnie. Nawet nie wiesz jak bardzo niesamotne życie prowadzę chociaż przyznam, mam dużo więcej znajomych tej samej płci niż przeciwnej. Rozpisuję się tyle jak bardzo nie chcę nawet dotykać takich dziewczyn, a ty myślisz, że mi ublizasz pisząc, że nie mam u nich szans XDD Gratulacje genialny jesteś. Nawet ci podziękuję, mam
  • Odpowiedz