Wpis z mikrobloga

Wykopki :
- wchodzi matka ich bożka - ojej, soooo kjut, biedny Mati, szkoda nam go, łezka poleciała, straszne jak go oraja psychicznie
Po czym za chwilę :
- a niech teraz wejdzie hehe matka hhehehe #!$%@? albo hehe Julki hehe i niech hehehe powie żeby brała hehehe do buzi hehehe.
#!$%@? macie, a nie jakaś empatie. Chodzi tylko o osobę która jest dla was idolem. Przy Julce albo #!$%@? by była kupa śmiechu.
#bigbrother
  • 18
@Yerk1999: A #!$%@?, siostry Wielkie, Jezus, Malwina i jeszcze kilka osób które zostały wymienione jako "hehe niech teraz wejdą ich dzieci, bracia, matki"? Hipokryzja zwykła i tyle spuszczac się nad jednym bo matka weszła i go wsparła, a zaraz hejtowac innych których się nie lubi. Ja tam bym hejtowal każdego kto by się rozplakal na widok matki po 2 tygodniach.
@Justyna_bialystok ja już nie jestem zwolennikiem drwienia z #!$%@? bo jego zachowanie i konstrukcja psychiczna wynika z dzieciństwa. Poczytaj sobie o rolach jakie przyjmują DDA. Nie hejtuje sławny za płacz bo to jest naturalne. Co do Julki to chciałbym zobaczyć objazd na niej od Ojca XD