Wpis z mikrobloga

@ampap: Jak już opanuję warsztat, to chętnie próbowałbym swoich sił w tym polu. Niemniej jednak na tym etapie miałem jeszcze spore problemy z trackowaniem ekranu. Sporo eksperymentowałem, nawet tworzyłem gridy ze znacznikami, które wyświetlałem na telefonie, by łatwiej program widział dane. Okazało się, że AE totalnie sobie z tym nie poradził, dużo lepiej przyjmował zwykłe, kolorowe tapety! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@shitstormer: Tyle co na YT, generalnie After Effects to ostatni z programów jaki się nauczyłem. Siedzę od 5 lat w Photoshopie, Illustratorze, InDesignie. Później 2-3 lata w Zbrushu. Aktualnie od ponad roku w Sketchu. Znając kilka programów graficznych stosunkowo nie jest ciężko ogarnąć kolejny z nich. Do Aftera na pewno przydaje się plugin "Flow", to on jest odpowiedzialny za różne easingi elementów. Jak nie wiem jak zrobić daną rzecz, to od
@adrianprzetocki: Dzięki za szybką i rzeczową odpowiedź :) Ja aktualnie jestem na etapie, że 8 lat Phtosohopa za sobą i 5 lat Premiere Pro. Premiere przestaje mi wystarczyć w filmach i powoli zaczynam raczkować z AE. Świetny efekt, wygląda mega profesjonalnie i na pewno bym nigdy nie powiedział, że zrobiony przez samouka