Wpis z mikrobloga

Tylko mi się przejadły te eksperckie programy piłkarskie mówiące o tym samym tylko w nieco inny sposób?

Nieważne czy kliknę w jakiegoś live'a czy program w studio to zawsze widzę te same twarze powtarzające te same tezy. Strasznie obrzydły mi ostatnio te programy, Weszło potrafi być jeszcze ciekawe ale niestety Liga Minus traktuje tylko o naszej gównianej lidze, nie ma podobnego programu o ligach europejskich.


#misjafutbol #stanfutbolu #borek #gorzkiezale #pilkanozna
  • 7
@ChestNoot: w Misji Futbolu to mam wrażenie, że po przerwie wakacyjnej w kółko gadają o Lewandowskim, Zielińskim i Bayernie Monachium. przypadkiem odkryłem podcast Święcickiego i Kapicy i robi robotę, przesłuchałem prawie wszystko co wisi na Spotify. polecam, nawet jeśli nie przepadasz za duetem.

szkoda, że Liga Minus nie wjeżdża w formie podcastu na Spotify - chętnie bym słuchał bo na świeżo nie zawsze mam czas obejrzeć. nie wiem komu kibicujesz w
@boloney: duet Świety-Kaplica robi robote, jeszcze nei skuchalem ich w tym podcascie

co do polskiej ligi to omijam szerokim łukiem, mam mało czasu wolnego i wole go poświęcic lidze hiszpańskiej albo włoskiej
@ChestNoot: english breakfast już nie ma XD a jeśli chodzi o futbolowe gadanie, to polecam np. 2AngryMen (duet Kapica i Świecicki, podcast jest na spotify) i kanał Tomka Ćwiąkały na yt. Ćwiąkała na swoim kanale praktycznie nigdy nie odgrzewa kotletów i stara się omawiać rzeczy, których albo nikt wcześniej w Polsce nie omawiał, albo robi to w sposób w jaki inni nie ugryźli danego tematu. Ogólnie jeśli chodzi o piłkarski mainstream