Wpis z mikrobloga

@Jrv20: bo polakhi (celowo z małej) to znają takie marki i modele jak passat, golf, audi, bmw, opel

Jak mechanik zobaczy chryslera, pontiaca, albo co gorsza GMC to ucieka w popłochu, mimo że konstrukcyjnie często są proste jak duży Fiat

Ludzie boją się rzeczy których nie znają
Wizualnie to źle słowo, chodziło mi bardziej o ogólnie mi się podobają, nie tylko z wyglądu, miałem okazję jeździć
@Jrv20: Nie ma się specjalnie czego bać. Jeden warunek: znajdź najbliższy serwis amerykanów w okolicy (przyda ci się też później, bo dla januszy od passatów dotknięcie nietypowego auta to jak woda święcona dla szatana) i sprawdź przed zakupem.

Znajdź też forum/grupę o danym modelu i popytaj wieloletnich właścicieli, ale w gruncie rzeczy usłyszysz że nie ma co się bać takiego auta i słuchać wujków/kolegów doradzających passata/golfa/a6
@Jrv20 tak jak ktoś napisał wcześniej przez #!$%@? silniki 2.7, mi osobiście też bardzo podobają się sebringi a nawet stratusy ofc w cabrio.
@Jrv20: Ja mam Sebringa z 2005 roku, z silnikiem 2.7 od 2 lat. Nigdy, ani razu nic mu nie dolegało. Mało tego, pierwszy raz zobaczyłem tutaj, ze one są otoczone złą sławą. ;) Samochód oddaje do serwisu, w którym pracuje człowiek z dawnego ASO Chryslera w Warszawie, ale to tylko na jakieś eksploatacyjne wymiany czy przeglądy. :)
+ Większość oryginalnych części Mopar znajdziesz tutaj: https://www.rockauto.com/