Wpis z mikrobloga

@ScaRRyMaN: ¯\_(ツ)_/¯ niby tak, ale znam takie historie z drugiej strony co prawda po amatorach, choc niekoniecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i ludzie kombinuja co i jak, a okazune sie, ze wgranie ori rozwiazune problem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ScaRRyMaN: dobry tuner to niekoniecznie większa moc, a bezpieczna moc. Znajomy jako że mu nie było szkoda wycisnął ostatnie soki ze sprężarki 105 TDI, co wypluło na hamowni koło 170 koni, ale to nie znaczy że to był dobry tuning ;) To że tuner zamiast przykładowo wpisać na końcu mapy wartości rzędu 2400 mBar, wpisze 2600 mBar nie znaczy że jest lepszy ;)
@ScaRRyMaN: e-ej nie mówię, że zły - każdy się bawi jak lubi, po prostu znam to też od drugiej strony, kiedy coś nie wyjdzie ¯\_(ツ)_/¯ a prywatnie najczęściej śmigam zamulaczem 109KM i jak kiedyś jechałem do DE to wierz lub nie, tylko jedno BMW mnie przegoniło xD.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ScaRRyMaN: brzmi trochę jak reklama, szczerze mówiąc nie chcę komuś umniejszać ale znam lepszych tunerów, a sama moc to nie wyznacznik jakości programu. Najcięższej że jak coś się potem wysra to wina "pałowania", "katowania" itp :/ Wiem bo znam takie przypadki, zostajesz wtedy z ręką w nocniku (,)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StrzelbaAndrzej: cinek nie potrzebuje reklamy. Zapytaj tych tunerów o niego, powinni go kojarzyć jak są dobrzy.
Da się z tego auto dużo jeszcze wyciągnąć ale ta mapa jest bezpieczna.

@Student_AWAS: noo, skrzynia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@ScaRRyMaN: autostrada autostradą, ale serio mnie rozwala jak jedzie taki chojrak, tutaj wyprzedzanko, poganiacze itp, a potem seria zakrętów i się wlokę za nim - a on często gruba opona, multilink i inne xD a u mnie śmieszne 185/65 i bieda belka xD.

Ostatnio tak było na Transfogorskiej, ogólnie całkiem nieźle mi poszedł zjazd i podjazd - zabawę zepsuli trochę Niemcy i te ich wszystkie Bentleye, Ferrari i inne - ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ScaRRyMaN: kojarzyć wiadomo że kojarzą, na tyle dobrze że mogą powiedzieć co nieco o jego programach po analizie w WinOLS ;) Cinek wie gdzie dodać ile procent ale jeśli chodzi o dobry customowy program policzony z głową to jednak T.C. jest świetnym tunerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Student_AWAS: nawet nie wiesz jak mnie to tez #!$%@?. Albo to stado bananów w kielcach, wielkie hurr durr illegal po prostej to najlepszy. W sobotę taki pajac siedział mi na dupie, agresywnie wyprzedził po czym 60 na Zagnańskiej pod rondem ( ͡° ͜ʖ ͡°)