Wpis z mikrobloga

Panowie, wykopowi Chłopacy - dziś Wasze święto! (ʘʘ)

Z tej okazji życzymy Wam wszystkiego co najlepsze! Szczęścia, szczerej miłości i spełnienia marzeń, znalezisk na głównej i wpisów w gorących, a w życiu - by każdy Wasz dzień był ciekawą i niezapomnianą przygodą! Samych sukcesów, dużo zdrowia, przyjaciół, na których możecie liczyć. A przy tym wszystkim, dużo, dużo, dużooo czasu, bo zestawy LEGO same się przecież nie poskładają! ( ͡º ͜ʖ͡º)

#dzienchlopaka #oswiadczenie #niebieskiepaski #wykop #polska
wykop - Panowie, wykopowi Chłopacy - dziś Wasze święto! (ʘ‿ʘ)

Z tej okazji życzymy...

źródło: comment_GfdIhrzFpK0xvevMGnaEMroz30iQ4Q4k.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wykop:

A może naprawa tagów

Tak - i między innymi dlatego pracujemy obecnie nad nowym wykopem. Pracy jest sporo, ale idziemy do przodu ( ͡º ͜ʖ͡º)


To mam nadzieję, że zostanie naprawiony błąd z tagami, który kilkakrotnie zgłaszałem
  • Odpowiedz
@wykop:

To znaczy, odbanowany? Nawet bylibyśmy skłonni to zrobić, ale uwierz nam... Chyba byś tego nie chciał

Challenge accepted ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na jeden dzień by można odbanować ;) 24h, a 01.10 autoskrypt by ich poblokował z powrotem.
  • Odpowiedz
To mam nadzieję, że zostanie naprawiony błąd z tagami, który kilkakrotnie zgłaszałem


@Imperator_Wladek: Tworzymy serwis od nowa, upraszamy, poprawiamy, a przy niektórych tematach zmieniamy podejście. Ale i tak najważniejsze dla nas jest i będzie Wasze zdanie. Mamy nadzieję, że uda nam się wspólnie z Wami wypracować wiele zadowalających kompromisów.
  • Odpowiedz
@wykop: o widzę że nareszcie ktoś tutaj na tym koncie siedzi: To może w końcu ktoś to przeczyta:

Wykop to serwis tworzony przez użytkowników. Każda informacja jest dodawana, oceniana i komentowana przez naszą społeczność. Dziel się, odkrywaj i wykopuj informacje ważne dla Ciebie! Ty decydujesz o tym, co ma się znaleźć na stronie głównej!


Jeśli to prawda, to czy nie zauważyliście, że ten portal stał się miejscem w którym liczą się
  • Odpowiedz