Wpis z mikrobloga

W dzisiejszym Raporcie Mniejszości pojawi się kilka słów na temat najnowszej książki Stephena Kinga, "Instytutu", która udowadnia, że pisanie mniejszej ilości powieści w ciągu roku i co za tym idzie, dłuższy czas poświęcony na ich cyzelowanie, skutkują znacznie ciekawszymi historiami. Jeżeli lubicie takie pozycje w bibliografii Króla Horroru jak "Podpalaczka", również "Instytut" powinien przypaść Wam do gustu. Wszystkich fanów Kinga powinien natomiast ucieszyć fakt, że jeden egzemplarz jego najnowszej książki można będzie wygrać w konkursie mailowym podczas audycji. Będzie się liczył dobry refleks :)

Zerkniemy też na niedawne premiery dwóch gier sportowych: eFootball PES 2020 i NBA 2K20 to kolejne odsłony uznanych serii, które co roku albo są chwalone, albo... mieszane z błotem z powodu pewnych mechanizmów rozgrywki sieciowej. Jak przedstawiają się tegoroczne symulacje piłki nożnej i koszykówki od Konami i 2K? O tym też dowiecie się więcej w dzisiejszym Raporcie Mniejszości, w którym nie zabraknie również dobrej muzyki - bo posłuchamy nowej płyty Beth Hart.

Zapraszam o 19:05 (dziś i w każdy poniedziałek) do Radia Bon Ton. Słuchać nas możecie pod tym ADRESEM.

Dla osób zainteresowanych tematem, planuję w niedługim czasie wrzucić program również na Spotify, więc ci z Was, którzy słuchają tam podcastów będą mieli szansę rzucić uchem również na Raport Mniejszości.

Garść niezbędnych linków:

Internetowy player do słuchania: KLIK!
Fanpage na FB: KLIK!
Archiwum na stronie internetowej, gdzie możecie zapoznać się z poprzednimi odcinkami: KLIK!
Pierwszy wpis, w którym wyjaśniam co, jak i dlaczego: KLIK!

#rozdajo #ksiazki #gry #podcast #muzyka #radio #audycjaraportmniejszosci #kultura
PussyDestroyer1995 - W dzisiejszym Raporcie Mniejszości pojawi się kilka słów na tema...

źródło: comment_vVUc7MMt8xK1xCNCcbXCYAGcDcmDrv48.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Heibonna: Konkurs na tyle łatwy, że w dużym skrócie zawsze nazywam to #rozdajo, bo wystarczy jedynie wyrazić chęć zdobycia książki. Nikt nigdy nie miał z tym problemu, ale widocznie kiedyś musiał nastąpić ten dzień. Wbrew Twojej radzie konta jednak nie usunę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PussyDestroyer1995 No a mojej radzie wszak wiedźmini potrafią być naprawdę przekonujący. No ale do rzeczy, konkurs mailowy.. Czyli ja podam mail i poleci spam później tak? Uwielbiam książki Kinga ale nie jestem masochistą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eskeel: Nie musisz niczego podawać, to radio a nie telemarketing. Wystarczy w odpowiednim czasie wysłać maila o podanym tytule na naszą redakcyjną skrzynkę - tak zazwyczaj działają konkursy mailowe w stacjach radiowych. Osoba, która zrobi to najszybciej, wygrywa.
  • Odpowiedz
@PussyDestroyer1995: niestety liga mistrzow w tym czasie wiec odpada :| Nowy Pes lepszy od 19 ktora wyjatkowo mi sie nie podobala a tez niby poczatkowo miala dobre recenzje? btw przerzucilem sie na Rocket League ;) bo w PES nigdy nie udalo mi tak naprawde po internecie sensownie grac, gralem duzo tylko z pc.
  • Odpowiedz