Wpis z mikrobloga

"ma mniejsze znaczenie" to nie to samo co "wygląd się nie liczy"


@PanHagrid: dobrze, to inaczej. Dała do zrozumienia, że wygląd nie jest taki ważny, ale jednak jest ważny.

Tak rozumiem eufemizm: "nie jesteś w moim typie", że "jesteś dla mnie brzydki". ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
"ma mniejsze znaczenie" to nie to samo co "wygląd się nie liczy"

@PanHagrid: dobrze, to inaczej. Dała do zrozumienia, że wygląd nie jest taki ważny, ale jednak jest ważny.


@PanHagrid: powiem nawet więcej. W jej opisie WCALE nie jest napisane, że wygląd nie ma znaczenia. Ma tylko mniejsze znaczenie, a to może oznaczać, że nadal wygląd jest bardzo ważny.

  • Odpowiedz
oprócz tego, że "wygląd się nie liczy, ale jednak się liczy"


@pawel-niczyporek: Potrafisz jednym zdaniem skompromitować się z języka ojczystego i matematyki xD

Jeśli wygląd ma mniejsze znaczenie, to (1) ma znaczenie; (2) mniejsze od czegoś, a nie zerowe; (3) jeśli coś ma mniejsze znaczenie i zostaje jednoznacznie porównane, to wcale nie znaczy, ze jest pomijane lub niekonieczne.
  • Odpowiedz
@piotre-gie: Te po psychologii to w większości borderline i dziewczyny, które nie radzą sobie z samymi sobą. Egocentryczki, manipulantki... szkoda czasu nawet na ruchanie.
  • Odpowiedz
@pawel-niczyporek: ale wiesz, że psycholog oddziela pracę od życia? Zresztą nie znam jej, może jest #!$%@? ¯\(ツ)_/¯
@Bova: jakoś do tej pory żadna moja terapeutka nie wykazywała cech bordera ¯\
(ツ)_/¯ + wiedzialeś, że tak naprawdę osobą z osobowością borderline też może być psychologiem? Wiesz, że to nie jest wyrok?
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: im to trzeba tłumaczyć chyba jak debilom
wyobraźcie sobie 2 kobiety, stawiacie na inteligencje
i jedna to chuda blondynka, druga to gruba szatynka każda ma ten sam poziom inteligencji
wybierzecie tą, która bardziej jest w Waszym guście bo jeden nie będzie preferował chudej drugi grubej

#!$%@? serio trzeba jak dzieciom tak banalne rzeczy tłumaczyć?
  • Odpowiedz
@papierowy_ludzik: Dlatego napisałem, że większość, a nie wszystkie. Borderki bywają niezłymi "psychoszkami", ale na terapeutkę nie polecam. Lepiej byłoby już kilka dni w szpitalu z podobnymi sobie.

Na dziewczynę - dziewczyny po psychologii w ~90% to tylko #!$%@? życie
  • Odpowiedz