Wpis z mikrobloga

Szukam ipada na studia. Szukam używki najlepiej bo bieda student ze mnie. Chce dokupić apple pencil aby móc robić odręczne notatki. Nie chce wersji 32GB bo to za mało. Myślę nad 9,7 pro za 1399 lub 9,7 6 generacji za 1299. Który brać? Obydwa są używane i muszę dokupić pencil za około 400 zł ale teraz jest promocja dla studentów. Czy czekać aż stanieją bo wejdą te nowe? Ale pytanie, czy one jeszcze stanieją?
#ipad #apple
  • 5
Słuchaj miałem ipada 2018 wraz z pencilem - sprzedałem po 2 miesiącach bo niewygodnie i niepraktycznie. Bierz jakiegoś pro ale minimum 10 cali
@Szachiranu: To jeszcze ja dowalę kolejną sprzeczną opinie - używałem z powodzeniem cały semestr i w pracy 2018tke 9,7 cala z Apple Pencilem z Good Notes 5 i nie mam żadnych zastrzeżeń.
Upgrade do Pro jedynie brałbym pod uwagę ze względu wsparcia drugiej generacji pencila - jedynka ma ładowanie uwłaczające rozumu i godności człowieka.
@Nxtp: Wersja pro z 2016 roku a o tej mowa to pencil 1 generacji. Zastanawiam sie tez czy one zaraz nie zaczną tanieć i czy jak mam mozliwosc kupienia 2018 128gb z amazona.it za 1500 z groszami nówki to czy warto dawać 1300 za używke