Wpis z mikrobloga

Aktualny stan Wykopu jest taki, że po tygodniu oburzenia kuców na TVP, bo manipulują o Szuralicji, 1000 osób wykopało atak na LGBT przez podstawioną wolontariuszkę.

A moderacja nawet nie oznaczyła fejka.
Bo kogo obchodzi, że ustawa i ministerstwo nakłada obowiązki na NGOsy? Ważne, że lewaków boli dupa.

https://www.wykop.pl/link/5149761/#comment-69422323

#neuropa #tvpis #bekazprawakow #bekazkorwina #lgbt #homofobia #marszrownosci #moderacjacontent
  • 26
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@falszywy_prosty_pasek: no ale co to zmienia? Jakby podpisali umowę o pracę to ustawa nakladalaby na nich obowiązek wypłaty wynagrodzenia.

Główny zarzut chyba był taki, że na marsze jeżdżą te same osoby, a potem stara się robić wrażenie, że to tylko lokalsi w każdym miejscu robią tłum, a jak ktoś to zauważa to rzucają szybka zasłonę dymna pt "ejjj tam na końcu jest napisane że to organizacja organizuje!!" ? ( ͡º
@powaznyczlowiek ale co tu jest ukrywane? Zbiórki kasy są jawne i nagłaśniane. Po homofobicznych wystąpieniach Kaczafiego internauci wplacili KPH ponad 100 tys. zł na Marsze. Organizacje na swoich FB ogłaszają grupowe wyjazdy. Sam też wolałem jechać na Marsz do innego miasta, niż u siebie. NGOsy informują w sieci, że robią szkolenia i lokalnym organizatorom zapewniają wsparcie np. prawne. Chyba nie wszędzie, ale organizowana była też straż. To robią ludzie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przeciwko78: @falszywy_prosty_pasek: ale ja nie jestem przeciwko zgromadzeniom tego typu - niech każdy sobie maszeruje do woli bo tak powinno być w normalnym państwie

Napisałem wyraźnie w czym problem - w tym, że marsz jest organizowany przez konkretną grupę ludzi i zbudowany wokół tej grupy, ale informacje o tym znajdziemy tylko w opisie wydarzenia i komentarzach, bo we wszystkich mediach przedstawia się sprawę tak, jakby cała inicjatywa była lokalna i
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przeciwko78: ależ proszę bardzo trzy pierwsze linki - zero informacji o tym, że marsz był organizowany przez jakąś organizację, lub o tym że ludzie byli na ten marsz przywiezieni spoza Lublina

https://www.google.com/amp/wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25245497,marsz-rownosci-w-lublinie-dochodzi-do-przepychanek-kontrmanifestantow.amp

https://www.google.com/amp/s/lublin.onet.pl/lublin-ii-marsz-rownosci-policja-uzyla-armatki-wodne/0tl91sy.amp

https://www.google.com/amp/www.dziennik.pl/amp/608857,marsz-rownosci-lublin-lgbt.html

To może teraz ty podrzuć trzy linki gdzie jest zaznaczone przez kogo to było organizowane?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przeciwko78: wszystkie te artykuły mówią o marszu w Lublinie i uczestnikach marszu w Lublinie, a pomijają fakt, że organizuje to organizacja ogólnopolska lub ten, że uczestnicy przyjechali z innych miast - w taki sposób właśnie sugerują, że jest to inicjatywa lokalna wyłącznie z lokalnymi ludźmi

No ale w pełni cię rozumiem że musisz rzucać takie zasłony bo nie znajdziesz takiego artykułu o który prosiłem XD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kolnay1: na pewno nie wyczytałem między wierszami z żadnego z tych artykułów, że marsz był organizowany przez jakąś organizację, która przywiozła za własną kasę uczestników

Ale widzę że jesteś kolejnym, który woli robić wywody i rzucać definicjami zamiast zwyczajnie podrzucić kilka linków z relacji, w których jest to wyraźnie zaznaczone XD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kolnay1: sorry ale więcej czasu na ciebie już nie mam - to nie jest pojedynek logiczny tylko konkretna sytuacja i jak na razie ja podałem trzy linki na to, że nigdzie nie ma słowa o organizacji, a ty mnie wyzywasz i rzucasz definicjami XD

Z daleka trzymam się od konserw i neuropy ale jeśli tak wyglądają wasze "pojedynki" to się nie dziwię że jedni z drugich się śmieją na zmianę -
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@falszywy_prosty_pasek: czy wy nie umiecie czytać? XD pytam o przekaz w mediach - ja wiem że jest organizowany ale w Polskę w TV, gazetach i necie jakoś ta informacja już nie idzie

Wiem że "można sobie sprawdzić" ale czemu tej informacji nie ma na głównej stronie takiej gazety, Onet, dziennika czy innego medium? Typowa zasłona dymna nic innego xD