Wpis z mikrobloga

@OCIEBATON: POPRAWIONE
Normalny weekend narodowca z Lublina:
Piątek wieczorem: orgia w klubie
Sobota: wyzywanie lgbt od #!$%@? i kazanie im #!$%@?
Niedziela: msza święta + komunia
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: normalny dzien homosia:

1. Chwalenie sie na lewo i prawo ze jest sie homosiem (cos jak student prawa) i oczekiwanie atencji oraz poklasku za "otwartosc" i "postepowosc" ()
  • Odpowiedz
@Sagitarius: ciągle czekam na dowody. Chociazby screeny z 5 osobami które były na kilku różnych marszach. Ciągle te same mordy ponoć, chyba umiecie obronić swoją tezę?

Już nie wspominając że piec to gówno nie dowód, ale się zadowolę, serio
  • Odpowiedz
@Dzieban przecież lewactwo sypie tylko takimi tekstami jak stado gimbusów: "ale się zesrał" "urojenia prawakoidalne"- to ich najpopularniejsze wypowiedzi. Z nimi logicznie nie porozmawiasz. Hipokryci sami traktują katolików jak chorych pyschicznie i się z nich naśmiewają, paradując z obrazami świętymi dla chrzescijan. To co te dZbany wyprawiają też podchodzi pod paragraf obrazy uczuć religijnych. Zboczeńców nie możesz nazwać chorymi. Nawet nie próbuj z kretynami wchodzic w jakąkolwiek polemike, bo po prostu
  • Odpowiedz
@Matti28: po prostu ciężko ludzi Twego pokroju traktować poważnie. Przez ludzi Twojego pokroju rozumiem tych, którzy całą swoją moralność wybiórczo opierają na książce sprzed tysięcy lat.
  • Odpowiedz
@wietrznyprzegryw: ale po co, grzecznie pisze jak to widze bo zaraz 5OUL albo inny lewacki modek mnie banem bedzie straszyl, jak ostatnio straszyl bo napisalem do lewackiego trola per "#!$%@?" xD

@OCIEBATON: Tak poza tematem, fajne te wasze brygady, trzeba przyznac ze zwarte i gotowe do plusowania kazdego wysrywu xD
  • Odpowiedz
@White_Knight_Rep_Dill a skąd wiesz, że jestem wierzacy? Od kilkunastu lat jestem ateistą lecz ja potrafię uszanować czyjąś wiare, związki homo i na ogół drugiego czlowieka, a to całe zbiorowisko LPG to zbiorowisko zwykłych zboczeńców plujących jadem na innych (np. normalnych zwykłych patriotow, polskich białych heteroseksualnych facetów, katolikow, itd.). Jednym słowem te całe parady to jeden wielki syf, dzięki którym ludzie was jeszcze bardziej znienawidzą.
  • Odpowiedz