Wpis z mikrobloga

Pierwsze co nalezy zrobic po znalezieniu nowej dziewczyny to zainstalowanie jej na laptopie TeamViewer. Wynika to z tego, ze kobiety sa zajebiscie niedoroziwniete technicznie i gdy zaczna wam zawracac dupe to nie wytlumaczysz takiej jak #!$%@? zrobic podstawowa rzecz, bo ma poziom znajomosci technologii na poziomie 60 letniego Janusza.

Najwieksza beka, ze jeszcze siedzi w grafice komputerowej i miala #!$%@? z tym do czynienia 5 lat a nie wie co to rar albo "ej nie dziala mi photoshop". Kocham ja, ale to jest po prostu #!$%@? rak i musialem wylac bol dupy.

Rozowe paski ogarnijcie dupe i nauczcie sie uzywac google

#rozowepaski #boldupy #gorzkiezale
  • 21
@jegertilbake: to ze ty masz bubla nie znaczy ze każda łaska nawet w IT nie wie co i jak.

Mnie ostatnio developer spytał czy na pewno podałam mu dobra nazwę czcionki bo nie działa, nie wyglada tak samo.
Bierz pod uwagę ze mam mniej doświadczenia jako dev niż on.

Wchodzę w jego kod i od razu znajduje ze nie dość ze nie dał odpowiedniego font weight to jeszcze w headerze wbił
@jegertilbake: haha ale z ciebie maczo, wiadomka faceci wszystko umieją bo rodzą się z umiejętnością obsłużenia każdej rzeczy, która nie jest pralką albo zmywarką XD ja kiedyś swojemu kazałam to zainstalować jak miał problem z laptopem, kurde dziś powiem aby oddał mi swojego siurka bo chyba nam się role w związku pozamieniały