Wpis z mikrobloga

@motaboy: Nie dało się z niego korzystać, ścinki interfejsu, bateria mimo kondycji 94 procent działała z sotem 3-4 godzin, problemy z wejsciem lightning teraz snap 855+, 8/128, amoled a to wszystko za 1700 a właściwie za 1000 bo udało mi się sprzedać jabłuszko za 700 :)
Btw. To Redmi

  • Odpowiedz
@JaTuTylkoSprzatamAleTezSmieszkuje @droid43210: Niestety pod względem softu xiaomi to dziadostwo, beznadziejne aplikacje systemowe, dziwnie poukrywane opcje w ustawieniach czy chociażby niedziałające powiadomienia. Ale z Iphonami też nie jest tak kolorowo, przez ostatnie lata w ręce wpadły mi 2 iphone 6s i 8 i oba miały problemy z jakością wykonania (6s miał odprysk w białej ramce wokół wyświetlacza, a 8 z luźno latającym i grzechoczącym przełącznikiem wyciszenia, obie wady nie podlegają reklamacji według
  • Odpowiedz
@Issari: miałem Xiaomi MiA1 dno po prostu, jeszcze kupiłem to gówno wtedy za 1200zl, telefon gubi zasięg, jakoś rozmowy tragiczna, lokalizacja działa jak chce, czasem gubi pozycję stojąc pod drzewem albo w aucie w mieście, aparat to jest #!$%@? jakiś nieśmieszny żart. Nie wiem jak flagowce ale nigdy się nie skuszę nawet na nie
  • Odpowiedz
@droid43210: Ja tanich xiaomi co prawda nie używałem, ale niepotrzebnie skusiłem się na kolejnego iphona, który zaraz po rozpakowaniu trafił na gwarancję przez ten przycisk i żółtawy ekran, został odesłany po 2 tygodniach jako "wada kosmetyczna", IOS ma swoje zalety i wady ale ogólnie działa dobrze, tylko co z tego jak samo wykonanie telefonu daje dużo do myślenia, popełniłem błąd zmieniając tanie ( w porównaniu do apple) xiaomi na drogiego ajfona,
  • Odpowiedz