Wpis z mikrobloga

@xetrov: zaryzykował i teraz może pić szampana, perfekcyjnie zrobił to co Miroburn przed nim. Swoją drogą te jazdy z pośmiewiskiem też przesadzone, bo osobiście uważam, że takie szkolenie dla mida3w tej cenie to wręcz okazja jak porównać do cen zwykłych szkoleń
@fortySeven:
Chociaż liczby sprzedanych kursów nie robią wrażenia, bo na filmie mówi, że zaufało mu ponad 1500 ludzi, więc wnioskuję, że 2 mln zł zarobił z tych 1500 sprzedanych kursów co daje jakieś 1300 zł za kurs.
Na stronie https://droganowoczesnegoarchitekta.pl/ mamy taki tekst:

Już ponad 3 000 programistów korzysta z Programu DNA.

Zakładam że są to dane po zarobionych 6 mln złotych, bo tu już wychodzi 2000 zł za kurs, więc
@VDrakkainen: @weedget: szkolenie zakupiłem wcześniej, ale powyższe wideo mnie mocno zniesmaczyło. Na dzisiejszym wieczornym podsumowaniu sprzedaży autor tłumaczył, że zostało ono nagrane w konkretnym celu (który ponoć spełniło) i następnie zostało usunięte, gdy juz nie było potrzebne. Także tego, mocno kontrowersyjne pomysły marketingowe, ale jak widać działają.
@Defined: wyszło mu jakieś 4000 tysiące osób. W przedsprzedaży szkolenie było chyba po 1300 brutto, teraz szło po 1599 netto. Ceny już nie ma bo sprzedaż zamknięta.
@weedget: wcześniej kojarzyłem tylko Szydło Łukasza z różnych konferencji. Oglądałem wszystkie ich nagrania i lajwy przesyłane w trakcie kampani reklamowej i cała trójka wydaje się mocno ogarnięta. Bardzo dużym plusem jest to, że pomimo tego że wszyscy pochodzą z javy, to do przepisania projektu szkoleniowego z javy na c#, php i javascript zostali zatrudnieni osobni ludzie, też mocno kojarzeni w branży. Fajny pomysł, zobaczymy jak wyjdzie całość, zapowiada się ciekawie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pilak: a na jakim poziomie wiedzy jesteś? Oglądałem 3 lekcje demo i tylko Kuba Kubrynski jest tam moim zdaniem najbardziej rozsądny. Miałem też kupić ale obawiam się że to będą powielane tekst z konferencji i plurala. No i tylko ciągle event storming, ddd, mikroserwisy
@Crisu: Właśnie chyba w poziomie uczestnika sedno. Dla mida uważam że to spoko kurs, każdy senior (nie mówię o tych z ogłoszeń z 3 latami doświadczenia) raczej duża część tych tematów zna. Ja wolałem kupić pluralsighta do uzupełniania łuk, lepiej się nada
@fortySeven: to dziwne, że tylko na wykopie Aniserowicz jest nielubiany, a w środowisku programistów jest poważany w branży i jego materiały spotykają się z pozytywnym odbiorem, co zresztą widać po tym ile kasy zarabia na różnych kursach. Imo jego treści mają większą wartość niż kursy programowania, w którym obiecują eldorado za wiedzę na poziomie praktykanta.