Wpis z mikrobloga

Siema, kupował ktoś może fife 20 preorder z tej aukcji? https://allegro.pl/oferta/fifa-20-dodatki-pre-order-pc-klucz-origin-pl-8384794657?utm_source=notification&utm_medium=buyerCart&utm_campaign=transaction-notifications:buyerCart&snapshot=MjAxOS0wOC0xMlQxMjozNjoyNy40MjdaO2J1eWVyOzM0ZTBiMDk1ZjMxNDlmZTgyODgxMmU0YzNlODI0Nzc3Mzc1NWFkMDBjNzM4NGM0Yzc0MzFjZTgxNjlhODE2Nzk%3D
Ja i 1250 innych osob zakupiło u gościa, który dotąd miał same pozytywy preorder za 179zł, nikt do tej pory nie otrzymał klucza, mimo zapewnień, że będzie dziś po południu. Zero kontaktu od wczoraj, mimo, ze jeszcze wczoraj odpisywał na sms. Dziś konto na allegro zablokowane i wszyscy z ręką w nocniku, a gość przytulił 250 tysięcy złotych. Ktoś doradzi co z tym można zrobić? Bo tu premierka, a nie moge sobie popykac... Kodu juz pewnie nie dostane, ale czy zwrot kasy jestem w stanie jakos uzyskać?

#fifa20 #allegro
  • 12
@eteri: Też niestety kupiłem na tej aukcji bo skusiła mnie duża liczba zakupionych sztuk... napisz do supportu allegro na live chat, umożliwią ci najprawdopodobniej zgłoszenie w programie ochrony kupujących (na które normalnie czeka się 14dni) tam uzupełnij wszystkie dane i czekaj na zwrot... Sprawa zapewne będzie na policji więc mam nadzieje, że się uda odzyskać
@xWaszka: Napisalem na chat, a pani stwierdzila, ze dopiero we wtorek moge to zglosic, ale zrobie to juz jutro rano. Gośc dostał bana za łamanie regulaminu allegro i według niej nadal może wywiązać się z umowy.