Wpis z mikrobloga

@To_ja_moze_pozamiatam: Nie nie. Zaczęli się bawić w jakieś legiony czy ki ch*j XD

Że niby jakieś struktury miały być, zarządcy czy jacyś generałowie a koniec końców okazało się że nikt nie ma nic do gadania, a o wszystkim decyduje nasz odklejony generalissimus. Cyrk na kółkach, nic więcej.
  • Odpowiedz
@Uzbecki_kebab: to jest dramat co się z tym typem podziało. Kilkantygodni temu z ciekawości sprawdziłem tą jego rewolucję. Pełno takich wysrywów jak te które wrzuciłeś na zrzutach. Do tego wpisy o sabotażu w fabryce mundurów czytaj obcisłych koszulek z napisem rewolucja XD
  • Odpowiedz
@Bercik_Van_Fafaq

kiedyś szanowałem typa, dawno nie oglądałem tego co publikuje ale widzę że konkretnie mu odwaliło. W sumie szkoda ()


Co druga osoba na tym tagu pisze mniej więcej coś podobnego. Można stworzyć szablon dla innych żeby nie tracili czasu :D
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: przydupas. @WildAnimal mówił o nim "30-latek mieszkający z rodzicami".
@Bercik_Van_Fafaq @RisingKnee @Messix @prezess123123 @SzeataBydlo nie będę oryginalny - myślałem jak wy. Polecam śledzić tag #maxkolonko. Kiedy pierwszy raz obejrzałem ten film od MMK: https://ok.ru/video/2140448361041 skręcało mnie z żenady. W tym nagraniu zachowuje się tak samo, jak na screenach. Podziw mnie bierze, kiedy słyszę wyrazy "#!$%@?ści", "#!$%@?", "kanfiederacja" (pisana cyrylicą, że wiecie hehe ruscy agenci), bo były wypowiadane z ust
  • Odpowiedz