Wpis z mikrobloga

@Quirang: Rozumiem. Mi się cięzko było przestawić, do dzisiaj listy rzeczy do zrobienia trzymam na papierze zeby nie odmawiac sobie przyjemnosci wykreslania tego co zrobione :) Reszta juz tylko elektronicznie.
  • Odpowiedz
@Marysia_: robienie komentarzy jako notatek w PDFach też jest super, ale jak odpalam sobie plany pięter na monitorach to łatwiej jest mi kreśli po papierowej liście
  • Odpowiedz
@Marysia_: O dziwo, to jeszcze mieści się w jakichś granicach rozsądku. Choć dla mnie to już za dużo. Może przez te modne monstery mam taki odruch na "nie". Widziałam na jakiejś grupie zdjęcie babki, która miała w pokoju ciemno jak w dupie. Pozaświecane grow ledy, łóżko na które wpełzał ten ogrom roślin. Wszystko w kolorze zgniłej zieleni. Dla mnie obraz wręcz obleśny. Męczyło mnie samo patrzenie na zdjęcie. I gdyby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marysia_: niby tak, ale nie do końca. Lepszy byłby większy i niezagracony drewniany blat, plus jakiś mały prześwit, aby spojrzeć przed siebie przez okno.

@HansLanda88: i kurła fotel jakieś biurowy ludzki, a nie o_O
Lubię zieleń ale to jest zbyt ciasne, duszne, zagracone i za mało ergonomiczne
  • Odpowiedz
@magnes125: Chyba wiem o którym zdjęciu i o jakiej grupce mówisz :) Faktycznie zdjęcie powyżej raczej tylko jako forma oranżerii w dużym domu. Ot, żeby poczytać wykop w miłych okolicznościach. Chociaż ja w ogóle lubię spędzać czas na obserwowaniu roślin w domu, jak rosną i co lubią. Ostatnio próbuje nawet klonować trochę :)
  • Odpowiedz