Wpis z mikrobloga

W sumie czytajac teraz wpisy na tym tagu widac jak wielu osobom wykop zaszkodzil. Wiekszosc oczywiscie zrzuca wine na Kasie, ze to p0lka, ktora wykorzystala cucka Gonciarza i zrobila sobie na jego plecach kariere. Nie rozumiem co jest w tym zlego, ze mowi otwarcie o tym, ze nie lubila faktu bycia na drugim planie, zasuwala tak jak on, ale to Gonciarz zbieral najwieksze profity a ona byla kojarzona bardziej z kolezanka jak osoba, ktora tez ma wplyw jak ten kanal wyglada. Dodatkowo nie wyjawili konkretnego powodu rozstana, nie wyszlo im - trudno, zdarza sie. Widac po Krzysku, ze to raczej Kasia zakonczyla to wszystko i jest z tym pogodzona a on nie do konca - trudno, Kasia miala do tego pelne prawo, nic na sile.

Po co to ukrywali? Imo ich powody byly calkiem sensowne - nie robienie filmow pod publiczke co z perspektywy czasu ma sens, bo teraz po rozstaniu nie maja 'wstydliwych' filmow z przeszlosci gdzie sie do widzow obsciskuja etc, przez co im rowniez bedzie latwiej pojsc dalej.

Moim zdaniem dobrze, ze ten film powstal, wyjasnili cos o co byli pytani od poczatku istnienia ich duetu. Szkoda Krzyska, bo ewidentnie jeszcze tego nie przebolal, ale nie winie Kasi, skoro tyle sie klocili i nie mogli sie dogadac to ewidentnie nie mialo to przyszlosci.

Szkoda tylko gowna jakie wylewacie na nich probujac bawic sie w psychologow i rozgryzac kto kogo wykorzystal, kto byl cuckiem i p0lka..
#gonciarz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czuczupikczu: coś w tym jest ale... Nie wiem co z Tofu media gdyby nie Gonciarz, jego talent do kręcenia filmów i w końcu jego sława. Nie wiem gdzie Kasi podróże gdyby nie jej kanał, który zdobył suby przez obecność na kanale Krzysztofa. On wziął się za siebie bo mu zależało, ona szukała od początku czegoś więcej i chciała go zmieniać. Teraz on płacze bo kochał, a ona z--------a po świecie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@czuczupikczu: nie śledzę zbytnio ani jego, ani jej i nagle zobaczyłam nawał jakiegoś hejtu, mindfuck ostry. Niesamowite, jak bardzo niedowartościowani ludzie muszą się w--------ć w cudze życie, żeby samemu się poczuć lepiej i dzięki hejtowi, zapomnieć na chwilę o swoim własnym, c------m życiu. Interesujący jest też fakt, jak dużo się na tym portalu zebrało upośledzonych mizoginów, oderwanych od rzeczywistości. Post oczywiście bardzo wartościowy, szkoda tylko, że plusy lecą zamiast tu,
  • Odpowiedz
@nemis: nie mozna tak kogos oceniac bez poznania tej osoby, a jak sami mowili, kreacja swojej osoby w internecie jest dosyc latwa. Krzysiu tak samo jak i Kaska nie siedzi w miejscu. Minal rok, jakos to przetrawili, lepiej lub gorzej. Mowienie, ze Kaska z--------a po swiecie jest krzywdzace bo przez te 5lat czesto mozna bylo od niej uslyszec, ze Japonia to nie koniec, ze chce jeszcze gdzies pomieszkac. Opowiadali tez,
  • Odpowiedz
@czuczupikczu niestety chyba nie ma adblocka na aplikacje YouTuba na telefon? Mi nie chodziło o te dzieciaki które zaczęły karierę na yt mając kilkanaście lat, tylko o to, że są pary na yt które specjalnie robią sobie dziecko dla podniesienia oglądalności (albo kilka) i potem codziennie to dziecko wlogują i ono praktycznie dorasta na oczach obcych ludzi. Jeszcze nie wiadomo jaki to będzie miało wpływ na te dzieci bo to nowe
  • Odpowiedz
@nika_blue: chyba nie ma, ale nie potwierdze Ci na 100%.

ah, to o takich parach nie wiedzialem, masakra. Czego to ludzie nie zrobia dla kilku minut slawy, nawet sprzedadza wlasne dziecko... moze nic mu nie bedzie jezeli rodzice straca ten fejm do momentu az bedzie swiadome chociaz pewnie wtedy odbije sie to na nich a wtedy swoje frustracje wyleja na dziecko...

Moze ucieczka to tez nie jest sposob, moze przez
  • Odpowiedz
@czuczupikczu pewnie warto, ale już powoli się przenoszę na reddita (chociaż polskie thready też są tam trochę rakowe). Bo tutaj ktoś kulturalny i piszący z sensem po polsku to igła w stogu siana ;)
  • Odpowiedz
@nika_blue: reddit dla mnie jest zbyt rozmyty tj. za duza machina gdzie ciezko pogadac na trudniejsze tematy, bo cenzura czasem bywa gorsza jak tu na wykopie... dodatkowo przez ilosc ludzi ciezko wylapac ciekawe jednostki (nicki), bardziej chyba skupiam sie na tresci (co moze nie jest takie zle?).
  • Odpowiedz
@czuczupikczu cenzura zależy od tematu. Ale mi się nawet podoba, że często chamskie lub obraźliwe komentarze są minusowane, bo na wykopie to na odwrót ;) Ale ja śledzę tylko lekkie tematy typu ulubione gry, filmy czy książki więc nie widzę tam za bardzo cenzury.
  • Odpowiedz
@nika_blue: mi bardziej chodzilo o same tematy. Sam z gier sledze lol i wowa i widze, ze tam ciezko o np. krytyke samej firmy. Poziom jest duzo wyzszy to fakt, ale jak pisalem, rozmywaja mi sie uzytkownicy. Na wykopie po nickach juz kojarzysz kto jest warty dyskusji, kto jakis fajny content dostarcza. Tam jest tylu userow, ze troche tego nie dostrzegam (a moze za malo korzystam).
  • Odpowiedz
@czuczupikczu nie no fakt, jest tam dużo więcej osób, nie ma porównania. Ale dzięki na temu na interesujące tematy masz tysiące wpisów na tydzień, gdzie tutaj masz może 10 ;) Coś za coś.
  • Odpowiedz