Wpis z mikrobloga

Witam. Zanim zaczniesz pytać gdzie jest jakieś uniwersum zajrzyj we wczorajszy wpis.Tam jest większość rzeczy napisana. Poprawiłem również obrazek, bo mi się Dragon Ball pomylił z Naruto (sorry, ani tego, ani tego nie oglądałem). Także dzisiaj odpada Naruto, które miało 37.83% głosów i zajmuje 10. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na najgorsze uniwersum
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Zanim zaczniesz pytać gdzie jest jakieś uniwersum zajrzyj we wc...

źródło: comment_oCQRbnXzY1iAYNE32ls5QH81xxFyoH4s.jpg

Pobierz

ZAGŁOSUJ NA NAJGORSZE UNIWERSUM:

  • Harry Potter 10.5% (488)
  • Władca Pierścieni 2.2% (104)
  • Star Wars 4.9% (226)
  • Star Trek 32.1% (1488)
  • Wiedźmin 3.2% (149)
  • Marvel 19.5% (905)
  • Gra o tron 5.8% (267)
  • Pokemon 16.5% (766)
  • Matrix 5.2% (239)

Oddanych głosów: 4632

  • 70
  • Odpowiedz
Specjalnie głosuje na Wiedzmina a później na star warsy i włądce pierscieni by wszystkich "znawców sztuki" bolało. ( ͡º ͜ʖ͡º) Niech wygra marvel/pokemon bo natuto już odpadło. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż i tak miło że star trek odpada. XDDD
  • Odpowiedz
swoją drogą były niesamowicie spójne biorąc pod uwagę jego rozmiar i złożoność


@w2kn2e: Lubię LOTR, ale po latach widzę, że ma mnóstwo wad:
- świat bez jakiekolwiek religii.
- rozwój technologiczny prawie zerowy
- małe wysepki cywilizacji rozdzielone od siebie totalną dziczą, prawie bez wymiany handlowej a mimo to kwitną
- Shire - kraik bezbronnych hobbitów żyjących w środku "pustyni" na której żyje wiele wrogich istot (orkowie, wargi, wilki, trolle, etc.)
  • Odpowiedz
@w2kn2e jasne. Przecież sobie jaja robię. Każdemu się może podobać co chcę. Jedni kochają multiple inni mercedesy klasy s.
Mnie świat Sapkowskiego przekonuje bardziej, nie wiem dlaczego. Może przez nawiązania do mitologii Słowian a może przez ogólny "brud" świata? Może też tak być dlatego że w świat Lotr jakoś bardzo się nie zaglebiałem a i przez drugą część książki nie dałem rady przebrnąć, bo cholernie mnie nudziła? Nie wiem. Wyraziłem tylko swoją
  • Odpowiedz
Ehh gra o tron mimo ze jest najleszym uniwersum w dziejach tv i kina #!$%@? przez ostatnie dwa sezony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz